Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan jöjjek rá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan jöjjek rá, hogy ki volt?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Azért írok mert egy elég nagy hülyeséget csináltam, és nem tudom mit tegyek. Szombaton egy házibuliban voltam és elég sokat ittam. Nem nagyon szoktam inni, de most igy alakult. Egy darabig minden ok volt, de egy idő után nem emlékszem semmire. Simán elájultam. Ekkor elvileg befektettek egy ágyba, ahol csak másnap délelött ébredtem fel. Nem igazán voltam jól. És észre vettem hogy nincs rajtam a harisnyám és a bugyim. És ami a legrosszabb rájöttem hogy már nem vagyok szűz. Próbáltam visszaemlékezni hogy mi tötrént, de nem sikerült. Nagyon félek attol hogy terhes lettem. Nem tudom mit csináljak. Valamit, hogy ki tette? Mert ha az akivel amúgy is járni akartam akkor azért mégis csak jobb.
2013. aug. 30. 10:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy rá fogsz , ha valóban megdugtak akkor az a srác már keresett volna ha tényleg akarna többet.

Amúgy meg csinálj egy tesztet.

2013. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 viktor123456 ***** válasza:

Ha ez így történt látlelet, stb felvétele nem árt.


Elképzelhető as is, hogy bénne voltál a dologban, és nem emlékszel rá.


A lehetséges embereket (azért néhányra tudsz tippelni, aki ott volt) érdemes volna összeírnod.


Mivel valószínüleg nem szedsz tablettát, irány beszerezni esemény utánit most. Ez az egyik első legyen, csökkenteni a kárt. (ha nincs pénzed rá, akkor szólj)

2013. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez eléggé kamus...

De amúgy nagyon cukii :)

2013. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%

Az esemény utáni tabletta ilyenkor már nem hatásos..."Esemény utáni" a nevében is benne van.

A 72 órás meg azt jelenti, hogy ha beveszi akkor utána véd 72 órát.

2013. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 ASOT ***** válasza:
Elsőnek is csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj. Aztán utána kezdj el kutatni.
2013. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
LOL
2013. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek tegyél feljelentést a rendőrségen.

Ezt nemi erőszaknak hívják. Téged megerőszakoltak!

2013. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 ASOT ***** válasza:

De ő nem akar feljelentést tenni amíg ki nem derül h a szerelme volt e :)

Mert az még is csak más ha az dugta meg és hagyta ott a fenébe részegen megk..úrva elvéve a szüzességét..és lehet h megtermékenyítve....istenem.,.


Mond hogy Kamu!!!!

2013. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én ugyan így jártam, csak engem leszoptak. Az se sokkal jobb... :S
2013. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mivel nem mondta neked el senki,hogy mi történt,MEGERŐSZAKOLTAK!!

Lehet,hogy te nem ellenkeztél,de a világodról nem tudtál,szóval te nem egyeztél bele!!

Ha a kiszemelt úgymond "szerelmed" csinálta,szerintem gondolkozz el azon,hogy kell e neked,egy ilyen kis fa.sz szopó gyerek!!

Ne legyél már ilyen hülye,hogy "akkor nem olyan gáz,ha ő volt"

2013. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!