Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jöjjek össze vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze vele? Komoly kapcsolatot szeretnék, fiatal korom ellenére 16/F. Komoly és átgondolt válaszokat kérek! Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tehát: van egy lány az osztályomból, aki nagyon tetszik nekem, szerintem szerelmes is vagyok bele. Jóban vagyunk, és furcsamód szeretjük szívatni, ugratni egymást. Neki valszeg tetszett egy fiú, aki az idén elment egyetemre. Sokat beszélgetünk, van mindig valami közös téma. Furcsa, hogy néha nem is akar hallani rólam, néha meg csak velem dumálna. Nagyon sokban hasonlítunk egymásra, mint pl.: mindketten szeretünk olvasni, mindketten vallásosak vagyunk és mindegyikünk érettebb gondolkodású a korosztályánál (ezt sokan mondták, nem kitalálom). Nagyon szeretnék összejönni vele, tehát kérlek titeket, mellőzzétek az olyan kaliberű javaslatokat, mint "hagyd a fenébe", stb. Lányok, a ti válaszaitok is nagyon érdekelnek, hogy az ő szemszögéből is lássam valamennyire a dolgokat. Mennyi esélyem van?

2013. aug. 26. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyi leírásból nem lehet megjósolni, hogy mennyi esélyed van.
2013. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy van nála esélyed, de alapszabály hogy osztálytárssal nem járunk :( nemtudom, hogy mit tudnál csinálni. továbbra is dumáljatok, jó barátok vagytok ahogy elnézem. várj, hátha ő is érez majd valamit és kapsz valami jelt vagy nemtudom:DDd de sok sikert nektek!:)
2013. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keresd a lehetőséget arra, hogy megérintsd. Férfias fellépéssel és érintéssel lehet bezsongatni a csajokat, legjobb helyszín erre egy táncos buli vagy pl. strandon pancsolás, de máshol is teremthetsz olyan helyzetet, ahol természetes az ölelés vagy simogatás.
2013. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de valamit nem értek. Osztálytárssal nem járunk? Miért? Azért mert kényelmetlen lenne szakítás után is elviselni egymás levegőjét? És ki mondta, hogy én szakítanék vele még suli alatt. Én harcolok a kapcsolatokért, nem adom fel őket és mondtam, hogy komolyan gondolom. Ha még szükséges részletesebb leírás a helyzetről részletesebb kommentek érdekében, adok. Amúgy meg annyit akarok még tudni, hogy ugye nem feltétlenül igaz az, hogy szerelem=barátság kizárt vagy barátság=szerelem kizárt. Én képes vagyok küzdeni érte, hogy úgy mondjam, azért, hogy "elnyerjem a szívét"
2013. aug. 27. 09:50
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem mvan esélyed én is lány vagyok és pl nagyon örülnék ha egy srác megjegyezné a szülinapomat névnapomat és egy szál virágot vagy valami hasonlót hozna nekem akkor én lehet hogy megölelném sőt biztos főleg akkor jó ez ha álltalában nem sokan köszöntik fel de ha más is köszönti nem csak te akkor te legyél az első.......további kérdéseidre szívesen válaszolok csak privibe írd lécci!
2013. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem el kéne mondanod neki, hogy mit érzel. Egyébként, hogyha látná a kérdést amit írtál, tuti, hogy beléd szeretne....a lényeg, hogy beszélgessünk vele sokat és kerülj hozzá minnél közelebb. :)
2013. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz a további válaszokat, nagyon jól jöttek! Ahogy más kérdéseket is olvasgattam itt (új vagyok), azt vettem észre, hogy nagyon keveseknek számít a komoly kapcsolat. A leggyakoribb mondás, amit itt olvastam, az az, hogy "ne fuss olyan szekér után, amely nem vesz fel". Nem értek egyet! Akkor lesz igazán fontos valami számunkra, h megküzdünk érte, ha megszerezzük, nem az ölünkbe pottyan. Munka után édesebb a pihenés, kemény csata után mámorítóbb a győzelem. Én ezt vallom a szerelemben is. Kész vagyok megküzdeni Érte, és még 1x köszönöm a válaszokat, sokat segítettek.
2013. aug. 29. 20:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Necsináld..

16-20 éves korodig pettingezz annyit amennyit csak az időd, a gusztusod és a vallásod enged!!!

Ha elmegy fősulira, úgyis megcsal!;)

Ez tuti.

Tapasztalat.

2015. máj. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!