Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bekattant a legjobb barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekattant a legjobb barátom, hogy pont a főiskolai tanárára van bezsongva? Hogy tudnám megakadályozni hogy ne csináljon őrültséget?

Figyelt kérdés

Alapból egy normális, okos csajról van szó, eddig csak egy kapcsolata volt. Nagyon szép, kedves és szorgalmas, sokan odavannak érte de ő nem az a falom az életet típus. Nem megy bele kalandokba.

Viszont most már a kisf.*szom ki van vele hogy van neki egy nagydumás tanárja, aki 30 évvel idősebb nála és jól tud p./fázni, meg állítólag a barátnőm szerint mennyire férfias, kisugárzásos, meg hogy ért a nőkhöz. Senkinek se sikerült a volt pasiján kívül levenni a lábáról, ez az ember meg kinyitja a pofáját a legjobb barátom meg teljesen rá van gerjedve, azt mondja nem érez semmit iránta de sztem még le is feküdne vele, teljesen be van állva a csaj.

Nem hagyhatom hogy ezek ketten csináljanak valamit. Az a vén 55 éves f..sz meg persze élvezi, hogy ez a főnyeremény csaj szépen néz rá, és sejtheti hogy neki is bejön, udvarolgat neki meg bizalmaskodik vele.

Ha lefekteti a barátnőmet akkor megölöm. xd

Nem engedem hogy összetörje.


Mi ütött a lányba? Hogy tudnám megakadályozni hogy történjek köztük valami? Ugye nem fogja ez a majom levenni a lábáról és az ágyába csalni? Vagy nem is akarja csak dumál és kész?


22 éves a csaj.



2013. okt. 4. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, úgy kezdjen a pasival, hogy 10 év mulva nagyeséllyel pelenkáznia kell. Ezt bevállalja avagy sem:D


Ez mindig beválik.

2013. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
farok hiány!
2013. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fiú vagy? Nem jött össze a csaj?

Tanulj inkább, hogy egy vén fa.. mivel veszi le a csajokat a lábukról.

2013. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sir Sarcasm ***** válasza:
Szard már le te lány! Majd rájön magától, hogy hülyeséget csinál. Te nem vagy az anyja, ő meg már nem kisgyerek.
2013. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Srác vagyok. Ő a legjobb barátom, igen, pasi-csaj barátság és jól működik. De nem tudnám elviselni ha az az öreg csóka befűzné.
2013. okt. 4. 22:49
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdező srác ez 90%

Figyi, szerintem hagyd a csajt, tök mindegy mit mondasz, úgyis kúrni fog a tanárjával. Mindig utólag jönnek rá, hogy ezzel gyakorlatilag semmilyen előnyt nem szereznek sem tanulmányilag sem pedig érzelmileg. Megy majd a rinya, hogy csak megdugta de azért belemegy. Az ilyen nőket szarni kell lefele, érzelmi zsákutcák.

2013. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

meg am is, az idegesít, hogy miért pont az a vén f..sz veszi le a lábáról, mit tud az a tanár? nem értem én ezt a csajt

ok, nem él szexuális életet, de akkor már miért nem valamelyik fiatalabb csávót választja? azt mondja senki sem tudta eddig így megfogni -.-

2013. okt. 4. 22:52
 8/10 A kérdező kommentje:

Utsó!

A csaj okos, nagyon jó az átlaga, ennél a tanárnál is. Nem kalandkereső, sok csávóval szexelhetett volna de nem ment bele. ez az ember meg begerjesztette...tudnám mivel?!

2013. okt. 4. 22:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Vszeg benne van meg csak az az X-faktor, amire "beröffen" a csaj muffja: jó duma, sármos mosoly, őszes halánték, és legfőképp az, hogy egy érett férfi csorgatja a nyálát utána, ami legyezgeti a hiúságát a kis libának.
2013. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kideríteném hogy van e valakije a pasasnak, és ha van, az orra alá tolnám a csajnak a képet. -Tessék, itt van az exe/felesége/stb (gondolom egy nagyi), az ő helyét váltod...xD
2013. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!