Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont hozzám jönnek oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont hozzám jönnek oda a legjobb pasik?

Figyelt kérdés
Ha bulizni vagyunk a csajokkal, akkor mindig nálam kötnek ki a legjobb pasik, szép, csinos lánynak tartom magam, de a barátnőim is azok. Nem pakolom ki mindenem, és nem vonaglok, sőt! Közben annyi, szinte nulla ruhában nyomuló lány van a bulikban, persze rájuk is nyomulnak, de azok koránt sem olyan jó pasik. Én a bulikba táncolni megyek elsősorban, tehát még szemezni sem szoktam egy pasival sem, de ha odajön hozzám és bejön, akkor nem vagyok ellene a dolgoknak. Az egyik barátnőm most is eléggé megsértődött rám, mert neki nagyon bejött egy srác, először táncoltak is, de a srác koppintotta miattam, holott én tényleg nem jelezgettem felé. Sokan mondják, hogy lekezelőnek, elérhetetlennek és beképzeltnek tűnök, pedig kedves vagyok az emberekkel, és nem vagyok tele előítéletekkel. Ha ti esetleg tudtok valami tudatalatti, kisugárzásos dologról, ami ennyire vonzaná a pasikat, akkor légyszi írjátok meg, mert nem akarom a barátnőim magamra haragítani. :D (Ezt a kérdést nem azért írtam ki, hogy magamat fényezzem, egyszerűen tényleg idegesítő és kellemetlen tud lenni.) 19L
2011. szept. 18. 22:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
egyszerűen jobb a kisugárzásod mint a barátnőidé. ez az egyetlen oka annak, ami miatt van.
2011. szept. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük,hogy miért pont te és akkor megtudod.

Sztem nincs ilyen tudatalatti vonzásképességed xD

2011. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

26 éves pasi vagyok ,ha fel akarok szedni egy csajt egy discoban ,akkor elöször a barátnőjéhez megyek oda....

Minek nyavikolsz itt ilyen hülyeséggel???Ahelyett ,hogy örülnél neki???

Amúgy az is lehet ,hogy könnyűvérű prédának tűnsz...

2011. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Na még egy...olyan jó dolgom van,vajon miééért?

Miért kell kérdezősködni?Inkább örülj!:)

2011. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"Ezt a kérdést nem azért írtam ki, hogy magamat fényezzem, egyszerűen tényleg idegesítő és kellemetlen tud lenni."


Pedig elég erősen ezt a benyomást keltetted.


Az én meglátásom az, hogy a pasik nem szeretnek a legjobb csajhoz odamenni (beképzelt, pénzéhes, nagy konkurencia, biztos van barátja meg ilyenekkel nyugtatgatjuk magunkat savanyú a szőlő alapon), hanem ahhoz mennek aki csinos de még elérhetőnek tűnik.


26F

2011. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2011. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

mert könnyű prédának tűnsz!


van szexi egyszerű kedves szép arcú lány és van szexi cicababa típusú plázaféle szépség

2011. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nem tehetsz róla, hogy ennyire vonzó vagy a srácok szemében, vonzóbb mint a barátnőid. És ha ők tényleg a barátnőid, akkor ezt megértik.. Sajnos már hallottam olyanról is, hogy a lánynak a srác és a barátnői között kellett választania. A barátnői hozták ebbe a helyzetbe..


egyébként ha küldesz egy facebook linket vagy bármilyet, azért felvenném veled a kapcsolatot :D


18/F

2011. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogyan nézel ki. Az sokat segítene a kérdés tisztázásában.
2011. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Persze, jól esik, mikor odajönnek és bókolnak, ez tény. De az tényleg nagyon kellemetlen tud lenni, amikor először a barátnőimhez mennek oda, majd koppintják őket, hogy rám nyomuljanak (ez sajnos tényleg gyakori eset), szerintem ez nem kicsit szemétség a pasiktól, és a barátnőim mégis rám rágnak be. Viszont táncolni, bulizni szeretek, szóval azért nem megyek át emiatt "eszkétába", csak gondoltam megkérdezem, hátha van valakinek valami jó tanácsa.

18F - Bocsi, de nem ismerkedem neten, és amúgy sincs facebookom (tudom, ultragáz!).

2011. szept. 18. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!