Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat vélemények?

Figyelt kérdés
Pozitívum, negatívum? Személyes tapasztalatok? Vagy egyéjszakás jobb?

2013. okt. 6. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem volt benne tapasztalatom.
2013. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
az egy jó dolog de előbb utóbb úgyis beleszeret az egyik a másikba
2013. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy és velem csinálod akkor nincs egy szexkapcsolatnál jobb :DD

18/F

2013. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ritka hogy egy idő után egyik fél sem akar többet.
2013. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"az egy jó dolog de előbb utóbb úgyis beleszeret az egyik a másikba"

Nyílván nem gyerekek csinálják, hanem "felnőtt" emberek, és tisztában vannak a szexkapcsolat fogalmával..

Nem jellemző, hogy csak úgy beleszeretnek egymásba, azért szexkapcsolat mert csak a szex kapcsolja össze őket, és nem más érzelmek.

Tapasztalatból mondom ezt, sok ismerősöm van aki űzi ezt az ipart, és többek között én is csináltam ilyet régebben, és simán megvoltunk érzelmek nélkül.

Tudtuk hogy ez csak egy dologról fog szólni, és nem többről.

2013. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2-esben van némi igazság. Én voltam ilyen "kapcsolatban" és elkezdtem egy idő után többet érezni, tehát befejeztem, mert nem akartam szenvedni. Amíg tartott, addig jó volt.


27/N

2013. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó dolog a szexkapcsolat, de tényleg van rá esély, hogy az egyik fél elkezd többet érezni.

Én szerencsés vagyok: a párom kezdett el többet érezni, de emiatt nem megszakította a kapcsolatot, hanem elkezdett udvarolni, randizni vitt, stb. Hamar kiderült, hogy nem csak a szex jó vele, hanem minden más is. Így ma boldog párt alkotunk. Csak akkor fura, amikor megkérdezik, hogy kerültünk össze :D

2013. okt. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút emberfüggő. Személy szerint én bármelyikben benne lennék. 18/F
2013. okt. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!