Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat után mély szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat után mély szeretet, barátság és szexkapcsolat? Vélemények?

Figyelt kérdés

Csak érdekel ki hogy látja ezt :)


A barátommal szétmentünk mert elmúlt a szerelem, viszont nagyon szeretjük egymást egyébként, erős a ragaszkodás, és úgy döntöttünk barátok maradunk. Jól működött is a dolog, még kézenfogva járunk, ölelkezünk, együtt alszunk néha, ugyanúgy idétlenkedünk. Aztán elcsattant egy csók, és megbeszéltük, hogy nem zárjuk ki az intimitást a kapcsolatunkból. Most jól érzem magam, mert tudom, hogy nem használ ki, hogy fontos vagyok, csak nem úgy. Nincs más lány a dologban, egymásnak vagyunk most is. Tudni kell egyébként, hogy én még szerelmes vagyok, de ezt tudatosan képes vagyok háttérbe szorítani. Ki mit gondol egy ilyen kapcsolatról?


Mmint nem tanácsokat kérek, mert nagyon jól érzem így magam. Vele lehetek kötöttségek és szabályok nélkül, nem kell kerülni és utálni egymást. Szerintem szuper, de érdekel mások hogyan látják az ilyen kapcsolatokat. Kicsit több a barátságnál, de nem járunk.


2009. szept. 13. 00:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja 20/L és egy évet voltunk együtt.
2009. szept. 13. 00:07
 2/7 anonim ***** válasza:

szexet el tudom képzelni, olyan volt is már hogy az maradt, de nem működött hosszú távon. szeretet, barátság, ilyesmi pedig egyáltalán nem.

kapcsolat után én kerülöm a csajt, mint ördög a tömjénfüstöt.

2009. szept. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem ha ez igaz, mmint amit leírtál, akkor ő is szeret, csak egy kis levegő kellett neki... én még jósolok nektek pár évet. :) másrészt.. ha ő ugy érzi hogy elmult a szerelem, és majd továbbáll.. mert esetleg szerelmes lesz másba, akkor Te nagyon boldogtalan leszel...


a véleményem... én is pont így cselekednék ahogy Te.. ebben a helyzetben.. de féltelek.. vigyázz magadra

2009. szept. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
A szerelem MINDIG elmúlik, de legalábbis enyhül. Ma már írtam ezt valamelyikhez de szerintem ti még bőven és vastagon együtt vagytok. Olvasd vissza magad, napi szinten találkozgattok, kézen fogva jártok, csókolóztok, lefekszetek, nem használjátok ki egymást, nincs 'harmadik', fontosak vagytok egymásnak. Hívhatjátok empiriokriticizmusnak is, de ez akkor is egy klasszikus párkapcsolat, csak enyhült a kezdeti lángolás. Alapvetően súlyosan ellenzem az exek összemelegedését, de az ilyen esetekben egyszerűen nem tudom elfogadni hogy vége lenne. Amíg a zenészek játszanak, addig még tart a hangverseny akárki akármit is mondjon.
2009. szept. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként én is így látom, és nem hiszem el, hogy nem szeret. Mindazonáltal ez már hetek óta húzódott, és tiszteletben tartom a kérését, sírtam, könyörögtem, most várok. Lesz ahogy lesz, addig meg vigyázunk így egymásra :)
2009. szept. 13. 00:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

00.12-essel értek egyet,tényleg van miért félteni téged.Ha ő mégis talál magának valakit,akkor te rettenetesen fogsz szenvedni,mert ez minden csak nem szakítás utáni állapot.El sem tudom képzelni,hogy ha szereted,akkor hogy tudod ezt háttérbe szorítani.Szerintem te most örülsz,ohgy vele lehetsz és elképzelni sem tudod,hogy ha belép egy harmadik akkor nem lesz könnyű csak úgy lelépni és hagyni őket.

Tudom nem kértél tanácsot,csak elmondom,hogy ha a helyedben lennék vagy megtennék mindent,hogy újra kezdjük.De úgy igazán és normálisan.Vagy pedig lelépnék,akkor is,ha belehalok és tiszta lappal,új párt keresnék.Ez a köztes állapot egy időzített bomba és a robbanás fáj.

2009. szept. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szinte én is így vagyok ahogy te,igaz csak szombat óta,és mi még mind a ketten szeretjük egymást( de páromat megbántottam,amit már bánok).Én úgy látom hogy nálatok se múlt el a szerelem,és ha így haladtok újra összejöttök egy kapcsolatban,nagyon szorítok hogy így legyen és boldogok legyetek :)

2009. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!