Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy hónapok óta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy hónapok óta nem kívánom a szexet a barátommal? 19L

Figyelt kérdés
Egyszerűen a testem nem akarja hiába szeretném, nem nedvesedek be és annyira rossz mert én szeretnék örömet okozni a barátomnak. 3 éve vagyunk egyutt. Nem tudom mit tehetnék hogy újra minden rendben legyen! Valaki tudna segíteni? :( 19/L
2013. okt. 6. 22:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból, mi a neve a tabinak? Mert azóta már sokkal korszerűbbek vannak, amiben kevesebb a hormon meg ilyesmi. Csak kíváncsi típus vagyok :)
2013. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
microgynon a neve :)
2013. okt. 6. 22:39
 13/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a bibi, a bnőm eléggé nehezen jön "lázba" :(


Nem tudom mi a baja, eddig minden rendben volt 2 év alatt. Mi is a gyógyszerre gyanakszunk de még nem derült ki mi ez. Én meg megkattanok :S


24/F

2013. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ezt a fogamzásgátlót érettebb korban javasolják, miért ezt írta fel az orvosod? Fiataloknak inkább a Femoden, Meliane, Stodette, Gestomix, Sensonette, Lindynette), az elhízottaknak pedig inkább a Yadine, Yasminelle, Symicia, Volina, Yangee.

Ezt most csak bemásoltam, de ismerőseim, barátnőim is ezek közül szednek, na meg én is. Kérd ki újra az orvosod véleményét szerintem.

2013. okt. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek az orvosomhoz akkor mit mondjak neki? Nem ciki ha azt mondom hogy azert kell masik gyogyszer mert nem kivanom a szexet?
2013. okt. 8. 10:21
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Megmondod neki, hogy nem vált be a tabletta, mert a libidód 0-án van a gyógyszertől. Néma gyereknek anyja sem.. :) Ha több tucatszor nem hallotta már ezt a mondatot, akkor egyszer sem :D Szerintem az a ciki inkább, amikor egy 15 éves azért megy hozzá, mert teherbe esett. Nem fog fennakadni a kérdésen. Te egy nemibeteg mellett csak egy aprócska felüdülés leszel :D
2013. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a válaszokat!
2013. okt. 13. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!