Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon jó volt, de színleltem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó volt, de színleltem az orgazmust. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A hétvégén voltam először együtt a barátommal. Csak pettingeltünk, ami nagyon jó volt, kézzel és szájjal is ingerelte a csiklóm, de mind ez hiába. Élveztem nagyon, szó se róla, de körülbelül már fél órája csinálhatta, és már én éreztem kínosnak ezt. Szóval színleltem az orgazmust, mert féltem hogy azt gondolja vele van a hiba, hogy ennyi ingerlés után nem tudok elmenni. Mit tegyek? Srácok, ti nem éreznétek rosszul magatokat? Vagy hagyjak magamnak több időt arra hogy elmenjek?

2013. okt. 7. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mondd, arra nem gondoltál h irányítsd egy kicsit az együttlét során?


Ha nem, akkor majd legközelebb.

2013. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Amiről nem tud az nem fáj, de a későbbiekben ez problémát okozhat!


F/22

2013. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vegyél elemtöltőt.
2013. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

akkor ereznem rosszul magam, ha hitegetnenek. ha abban a tudatban elnek, hogy jol csinalom, kozben meg valami rosszul megy.

ilyenkor meg kell mondani, hogy hogyan csinalja, merre izgasson, ahogy neked jo. foleg akkor, ha mindketten tapasztalatlanok vagytok.

2013. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hol tanultad te a színlelést ? Vagy ez minden nőnél gyárilag beszerelt?
2013. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gyárilag jár
2013. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Soha ne színlelj orgazmust, mert csak magaddal cseszel ki!

Ugyanis nem lesz orgazmusod.

Meg kell mondani a másiknak, hogy hogy csinálja, hogy jó neked. Mert azért hogy fél óra kelljen, sőt még elég se legyen az elélvezéshez, azért az sok, ha valaki jól csinálja, akkor ennyi idő alatt simán el lehet jutni az orgazmusig.

És ha még kezdő a srác, akkor ezen meg se kell lepődni. Gyakorlás teszi a mestert.

És én ugyan csaj vagyok, de ha pasi lennék, nekem biztos az esne szarul, ha színlelnék az orgazmust és nem az, ha elmondják, hogy miként csináljam, hogy a másiknak is jó legyen.

2013. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én mindig mondom a barátomnak hogy mikor hol,de már tudja is :) ha van orgazmusom akkor azt amúgy is látja,de mindig megkérdezi hogy volt-e...ha meg nem akkor rosszabbik esetbe összehozza máskor,jobbik esetbe addig csinálja amíg nagyon nagy orgazmus lesz
2013. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
de most komolyan felnyögtél meg rángatóztál meg minden?
2013. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Szóval színleltem az orgazmust, mert féltem hogy azt gondolja vele van a hiba"

Csak azért eszem meg a penészes kenyeret, nehogy a kereskedő azt higgye, hogy penészes.

MI???

Ha azért színlelsz orgazmust, hogy ne higgye, hogy ő a szar, akkor végül is ő a szar. :D

Sosem szabad színlelni. Arra nem gondoltál, hogy inkább szóban irányítod, hogy hol és mit csináljon, amitől neked jó?

Ja várjál szerintem magad sem tudod még, így mivel irányítani sem tudod, hogy orgazmusod legyen ezért végül is ki a szar? :S


Ha te nem ismered magad, nem fogod tudni irányítani. HA nem tudod irányítani neki egyedül nehezebb, lesz, főleg ha átb..od, hogy ő milyen jó. Kezdj el maszturbálni, fedezd fel a testedet és vond be őt is, mert különben ebből nem lesz kielégítő nemi élet. Csak valami maszatolás, ami frusztrációhoz vezet.

Értve?

2013. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!