Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon jó volt, de színleltem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó volt, de színleltem az orgazmust. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A hétvégén voltam először együtt a barátommal. Csak pettingeltünk, ami nagyon jó volt, kézzel és szájjal is ingerelte a csiklóm, de mind ez hiába. Élveztem nagyon, szó se róla, de körülbelül már fél órája csinálhatta, és már én éreztem kínosnak ezt. Szóval színleltem az orgazmust, mert féltem hogy azt gondolja vele van a hiba, hogy ennyi ingerlés után nem tudok elmenni. Mit tegyek? Srácok, ti nem éreznétek rosszul magatokat? Vagy hagyjak magamnak több időt arra hogy elmenjek?

2013. okt. 7. 14:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha amatőr a srác is, akkor nem baj, ha színlelted, annyi dícséret neki is jár :)). Persze a legélvezetesebb az az, ha megmutatod neki, hogy mit és hogyan ...
2013. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat nem csináltál.Vannak kegyes hazugságok... :-) Egyébként a legtöbb lánynak tanulni kell az orgazmust.Szoktál masztizni ? Volt már egyáltalán orgazmusod ? Mert ha még nem , akkor ez pláne nem fog előjönni , ha kicsit feszélyezve érzed magad még szex közben a partnereddel.
2013. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség volt a színlelés. Ha nem megy, inkább mondd meg, hogy most nem jó az alkalom vagy irányítsd! Szerintem egyébként nagyon izgultál az első miatt és nem tudtál eléggé ellazulni és a lényegre figyelni.
2013. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
mit gondoltok erről?: ruhában, a csaj van felül, a pasi alul, és olyan mozdulatokat csinálnak mint ha a pasin fekve lovagolna a csaj! fordítva: pasi felül, csaj fekszik, a pasi úgy ingerli,izgatja ruhán keresztül a csajt a felállt dákójával hogy az mind a kettőjüknek jó és van olyan hogy el is mennek közben :)
2013. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!