Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kisajak plasztika?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisajak plasztika?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és kicsit kilóg a kisajkam. nem találom szépnek. "babapuncit" szeretnék! az jobban tetszik a férfiaknak nem?
2013. okt. 14. 02:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szio en egy biszex csaj vagyok nekem baapuncim van de imadok olyan puncit nyalni amibol kilog a kisajak:) 18/L
2013. okt. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tetszik az, amit az elején leírtál. 20/F
2013. okt. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Butaság, hogy a férfiak jobban szeretik a babapuncit. Általában a nőt szeretik, olyannak amilyen. Persze, ha nem csak a szerelmednek akarod mutogatni, az más.
2013. okt. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
én már férjnél vagyok :-) a férjemet nem zavarja h kilóg. nem szeretném másnak mutogatni. engem zavar néha még a férjem előtt is szégyenlem :-\
2013. okt. 14. 03:04
 5/15 anonim ***** válasza:
Ami természetes az nem csúnya.
2013. okt. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kivéve az arcomat. Na az csúnya.
2013. okt. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Plasztikai sebész vagyok, ennyi leírás alapján nem lehet megmondani, csak ha mutatsz egy képet.
2013. okt. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem eltúlzod. Nem méretes salátalevelek kandikálnak a lábaid között.
2013. okt. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

20 évesen férjnél? Te sem rohansz sehova mi?! :D

Amúgy ha neked neked nem tetszik akkor nem azt kell írni, hogy a férfiaknak jobban tetszik... A te puncid, neked is el kell fogadnod. Ha nem tetszik, műttesd meg, csak arra vigyázz nehogy csúnya legyen. (A természetes punci mindig szép bárhogy is nézzen ki...)

2013. okt. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

korai volt a házasság!

butaság a plasztika

2013. okt. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!