Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok nektek a kis vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anowind kérdése:

Srácok nektek a kis vagy a nagy női mellek jönnek be? Természetes vagy szilikonos? (Nekem mindegy a méret csak természetes legyen! )

Figyelt kérdés

Kérdéseim:


1, Szerintetek is az a szép mell amelyik természetes?


2, Miért szilikonoztatja annyi nő a mellét (vannak akik még nagyon fiatalon) mikor őt így áldotta meg a sors és talán egyáltalán nem voltak csúnyák a mellei?


3, Kiegészítő kérdés: Talán ezzel azt hiszi nem tetszik a fiúknak?


4, Volt már valakinek szilikonos mellű barátnője? Esetleg aki elfogadná, hogy barátnőjének szilikonos mellei vannak?


5, Ismerek olyan lányt akinek nagyon kicsik a mellei de így is irtózatosan szexi! Ugye, hogy nem probléma a kis mell?


6, Mire kell ez a sok plasztikázás egy nőnek mikor természetesen is lehet szép?


7, A TV-ben a celebek kamerák előtt mutatják meg a műtét előtt a cicijüket de van aki műtét után már nem! Utána miért nem lehet már megmutatni?


Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!



2012. aug. 10. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Bejönnek az egy marokban nem elférő masszív barnára lesült tejes mell.
2012. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a természetesség a fontos, nekem egyébként nagyon bejönnek a kis mellű csajok nem tudom miért. Egyébként ha a barátnőm ilyesmit szeretne megpróbálnám lebeszélni valamint anyagilag sem támogatnám,de azért nem lenne kizáró ok nálam hogy műmelle van. Amitől hányni tudok az a szájfelfújás, na én meg ezt nem értem miért kell csinálni és hogy egyáltalán mire is jó, csak mert az ilyen kacsapofák kb senkinek sem jönnek be.
2012. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Erre én is próbálok egy ideje rájönni, hogy miért kell a szilikon a szép, de kis mellű nőknek... Talán kisebbségi komplexus (a sok h..lye celeb miatt), vagy passz. Személy szerint nálam a szilikon az első lépés lenne a különválás felé (hacsak valami nagyon durva ok miatt nem lenne rá szükség (de ilyenről nem tudok)). Az előbb írtakból adódóan nekem a természetes mellek az abszolút nyerők. Ezen felül az se baj, ha nem nagyok, mivel én eljátszadozok a tenyérben elférőekkel is :) (valami különös oknál fogva, idáig csak ilyen barátnőim voltak (kicsi és nem szilikonos mellűek) :)). 25/F
2012. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es válaszolónak: Ebben ne legyél olyan biztos. Van akinek tetszik a kacsaszáj. De az nem én vagyok. Kíváncsi lennék, hogy aki a kacsaszájért van oda annak mi a tetszetős ebben. Jó még egy műmell rendben van, de az, hogy a lányok sorra elrontják a szép ajkukat egy kacsaszájért cserébe azt már végképp nem értem. Nem látom értelmét, ahogy annak sem, HOGY MIÉRT SZEDETIK KI A SZEMÖLDÖKÜKET ÉS SZÍNEZIK ÁT!!!!!! Azt hiszem ennek külön kérdést fogok kiírni.
2012. aug. 10. 15:02
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as válaszolónak: Osztom a kis mellekről alkotott véleményed. Bár én szeretem a nagy melleket is, de egy kis mellű nővel is lehet mit kezdeni :)
2012. aug. 10. 15:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy a méret, csak természetes legyen! :)
2012. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1) Persze

2) Mert nem tudja elfogadni kis mellekel saját magukat.

3) Ez így van a fiúk többségének szerintem a nagyobb jön be.

4) Engem nem zavarna ha szilikon mellű barátnőm lenne de most szerencsére van. :)

5) Persze hogy nembaj de ha a lány szeretne nagyobb melleket azzal szerintem nincs semmi baj.

6) Mesterségesen is lehet szép.

7) Sokkal többen mutatják meg műtét után ugye férfimagazinok fotózások.

F23

2012. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
:-)
2014. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A nagy, de természetes jön be.

23f

2014. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1, Szerintetek is az a szép mell amelyik természetes?

IGEN


2, Miért szilikonoztatja annyi nő a mellét (vannak akik még nagyon fiatalon) mikor őt így áldotta meg a sors és talán egyáltalán nem voltak csúnyák a mellei?

RIBIQRVÁK


3, Kiegészítő kérdés: Talán ezzel azt hiszi nem tetszik a fiúknak?

RIBIQRVÁK


4, Volt már valakinek szilikonos mellű barátnője? Esetleg aki elfogadná, hogy barátnőjének szilikonos mellei vannak?

NEM. CSAK HA VALAMI BETEGSÉG MIATT KI KELLETT SZEDNI, VAGY ILYESMI.


5, Ismerek olyan lányt akinek nagyon kicsik a mellei de így is irtózatosan szexi! Ugye, hogy nem probléma a kis mell?

NEM PROBLÉMA


6, Mire kell ez a sok plasztikázás egy nőnek mikor természetesen is lehet szép?

RIBIQRVÁK


7, A TV-ben a celebek kamerák előtt mutatják meg a műtét előtt a cicijüket de van aki műtét után már nem! Utána miért nem lehet már megmutatni?

RIBIQRVÁK

2014. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!