Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Perverz vagyok, ha nekem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz vagyok, ha nekem az önbizalomhiányos, önértékelési zavaros, szomorú, bánatos lányok az eseteim?

Figyelt kérdés

Többször olvastam már itt is és máshol is példaként, főleg nők részéről, hogy a férfiaknak a magabiztosság hiánya miatt nincs barátnőjük és nem megy a csajozás, ami még elfogadható is, a nőknek fontos a magabiztosság.


De ilyenkor levezetik belőle mint valami alapigazságot, hogy a férfiaknak is jobban bejön egy vidám, jókedvű csaj tele önbizalommal, mint az ellentéte.


Én viszont fordítva vagyok vele. Egy pozitív csajnál úgy érezném, hogy én vagyok a nő a kapcsolatban, ő a domináns és folyamatos dominanciaharc lenne közöttünk. A negatív csajok esetében pedig ösztönösen előjön belőlem a férfi, a gondoskodó, a védelmező, aki menedéket nyújt egy bújós kiscicának.


2013. okt. 14. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:

összejöttél már ilyen csajjal?

hol találtad..vagyis, hol ismerted meg?

Én csak ilyen lányokkal tudnám elképzelni a jövőm.

2013. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Egyszer találtam is ilyen lányt, de elcsesztem:(
2013. okt. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátnőt szeretnél, hanem apakomplexusos kislányt, nem férfi-nő jellegű kapcsolatra vágyaz, hanem apa-lánya jellegűre. Nem domináns vagy, hanem kompromisszumképtelen. Képtelen vagy egy normális nővel normális kapcsolatot létrehozni, ezért egy depressziós lányt akarsz, de amiről írsz, az nem kapcsolat, hanem a lány kiahsználása anélkül, hogy bármit nyújtanod kéne. Cserébe, mivel a lány depressziós és képtelen kiállni magáért, nem követelne semmit, és ez neked borzasztó kényelmes.
2013. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A legviccesebb, hogy az ilyen kérdések úgy keletkeznek, hogy a kérdező valamiért úgy gondolja, hogy a GYK tele van ilyen csajokkal, csak éppen ők nem kellenek senkinek, még a szövegben meg is indokolta, hogy miért.


Aztán kirak egy ilyen kérdést arra számítva, hogy majd meglátják, hogy íme, itt a felmentő sereg, végre valaki, akinek ilyen csaj kell és máris repülnek majd a privátok, meg minden.


Nos, nem így van. És nyilván vannak itt ilyen csajok, de egyrészt ők is rögtön átlátnak a szitán, másrészt hülyeség, hogy nem kellenek senkinek, találnak nálad jobbat is, harmadrészt meg az utolsó mondattól azt se tudják, hogy sírjanak vagy nevessenek, csak görcsösen verik a fejüket a falba, hogy hogy lehet ilyet leírni.

2013. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

# 4-nek adok igazat önbizalomhiányos lányként.

Az a kérdés még felmerült bennem, hogy hogy kötöd te össze ezt a perverzséggel?! Fogalomzavaraid vannak?

2013. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg oké hogy te ezt az oldalát látod, hogy törődhetsz meg védelmezhetsz, de arra nem is gondolsz hogy nem lesz teljesértékű a csaj se a kapcsolatban ha nem növeled az önbizalmát. El se tudod képzelni milyen rémálommá tehet egy kapcsolatot egy ilyen lány. Biztos vagyok benne h ez megint csak egy elméleti elgondolás és soha nem voltál pl egy súlyosan önbizalomhiányos lánnyal. Elmondom neked, képtelenek kapcsolatra amíg ilyenek, egy ideig élvezed hogy babusgathatod aztán félév múlva beleőrülsz.
2013. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem elsőnek úgy tűnik, hogy nem vagy igazán nőcsábász, csak a fantáziádban élsz így. Tényleg csajozol rendesen vagy tényleg kisebbségi bajod van és azt szereted, ha te vagy az erősebb egy kapcsolatban és megrémít ha valaki magabiztos, ergo nem tutyimutyi aki miatt férfinak érezheted magad.
2013. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, perverz vagy.


És nem amiatt, mert ezt a típust szereted,

hanem mert aljas, hátsó szándékkal.


Amúgy amit leírtál, az nem egy nőtípus, hanem egy állapot, mivel mindenki életében vannak mélypontok, és boldog időszakok.


A "bújós kiscica" szintén nem egy nőtípus,

hanem egy NŐNEK, mint EMBERNEK, SZEMÉLYNEK egy ÁLLAPOTA...


Én most vagyok olyan szerencsés helyzetben, hogy összejöttem egy lánnyal, akinek pillanatnyilag sokkal több önbizalma van, mint nekem,

viszont mégis hihetetlenül gyengéden és szeretetteljesen bújik hozzám, úgy, ahogy te "bújós kiscicának" neveznéd, pedig kifelé nem ezt sugározza pl. az utcán első ránézésre, hanem totál magabiztosságot.


JÓ TANÁCS: EMBERKÉNT állj a lányhoz,

akkor még a magabiztos lányból is előhozod a gyengéd bújóst, ha ügyes vagy, és FÉRFI!


Ellenben a leg önbizalomhiányosabb lány is - teljes joggal - úgy tökön fog rúgni, mint annak a rendje,

nem pedig hozzádbújni fog, ha az aljas, kihasználó szándékot érzi...


Az önbizalomhiányos lánynak is gerinces, talpig férfira van szüksége, különben ő sem bújik!

2013. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!