Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki mit tud a szexmunkasokrol?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tud a szexmunkasokrol? Mibe kerul egy felso kategorias holgy szolgaltatasa? Csinaltatok mar ilyet?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 20:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ez a 9-es rendesen el van tévedve.Túl sok krimit néz.Saját tapasztalata nincs az biztos!
2013. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 nagylzs ***** válasza:

Saját tapasztalatom miben? Úgy érted hogy nem fogadtam még bérnőstényt? Ezt már a legelső hozzászólásomban leírtam.


Vagy nem tudom milyen más tapasztalatra gondolsz, talán a nők futtatására, nyilvánvaló hogy olyanom sincs.


Embert se öltem még, mégis tudom hogy általában nem jó dolog...

2013. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Embert ölni büntetendő cselekmény!Megdugni egy nőt élvezet!Összekeversz valamit.Minden nő kér valamit cserébe a szexért.Csak a ribi legalább azt adja,amiért fizetsz.
2013. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#5: én nem a szexért fizetek, hanem azért, hogy a barátnőm boldog legyen.
2013. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 nagylzs ***** válasza:

> Embert ölni büntetendő cselekmény!


#1. A legtöbb helyen a prostitúció is törvény által büntetett.

#2. Az a tény, hogy gyilkolás törvény által büntethető, nincs ellentétben azzal a párhuzammal amit én vontam. Én annyit mondtam, hogy embert sem öltem még, de attól még tudom hogy az nem jó. Ennek nem sok köze van ahhoz, hogy a törvény bünteti-e a gyilkolást. Hogy az emberi igazságszolgáltatás mit büntet, és hogy mi a jó meg a rossz, az két különböző dolog. Van közöttük összefüggés, de az emberi törvények korántsem tökéletesek. A politikusok sokszor a legnagyobb csalók nekik mégis minden "törvényes". De attól még nem lesz jó.


> Megdugni egy nőt élvezet!


Igen, de fizetni érte és megalázni, az nem csak élvezet hanem megalázás is. (Az más kérdés hogy élvezni se tudnám ezzel a tudattal.)


> Összekeversz valamit.


Nem kevertem össze semmit.


> Minden nő kér valamit cserébe a szexért.Csak a ribi legalább azt adja,amiért fizetsz.


Ja igen, ez így van! És akinek csupán annyi az igénye hogy orgazmusa legyen, azt valószínűleg eddig érdekli a történet, és nem törődik a következményekkel.

2013. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkozhatsz hogy ennyire belelovallod magad a témába.Amúgy vastagon teszek a véleményedre!Nőt dugni mindenképp jó akár ribi akár nem.
2013. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 nagylzs ***** válasza:

> Nagyon unatkozhatsz hogy ennyire belelovallod magad a témába.


Unatkozási szintemnek nincs köze a kérdéshez. Ez személyeskedés.


> Amúgy vastagon teszek a véleményedre!


Szabadságod van, olyan véleményt alakítassz ki ami neked tetszik. Azt is megteheted, hogy észérvek helyett érzelmi alapon utasítassz el másokat.


> Nőt dugni mindenképp jó akár ribi akár nem.


Ez egy általánosítás. Nem mindegy milyen nőt, milyen áron, hol mikor stb.

2013. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Te minden szavamat kivesézed?Ritka egy gyökér vagy!Nem irigyellek!:)
2013. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!