Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi kerül egy nem túl...

Mennyi kerül egy nem túl ismert (tehát nem Csernus-kaliberű) pszichiáter szolgáltatása?

Figyelt kérdés
Kizárólag pszichiáter érdekel, mert az tud gyógyszert felírni, nem úgy, mint a pszichológus. Köszi

2013. aug. 19. 22:35
 1/4 Bárzsing ***** válasza:
100%
Hát a tb-s ingyen van, a magán meg dokija válogatja, 8-20 ezer körül lehet egy alkalom, de ezt csak egy röpke google keresés alapján írom.
2013. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én gyöngyösre járok magánpszichiáterhez 5000 forint és gyógyszerfelírás ingyenes. 90% támogatást is ad rá. Havonta megyek kontrollra de csak annyi megkérdezi h. csökkenek e panaszok és felírja a antidepresszánst és frontint
2013. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Minek neked gyógyszer, ha szabad kérdeznem?
2013. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Zuglóba járok pszichoterapeuta dokihoz. Most 5000-et fizetek 45 percért. Szerintem ez nagyon jó ár..
2013. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!