Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Idegen pasikra vágyom, más is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegen pasikra vágyom, más is van így?

Figyelt kérdés

Házas vagyok, és nem akarok elválni, és nem akarom(nem is tudnám) megcsalni, de olyan nagyon vágyom a pasikra... Ha érzem, hogy valakinek tetszem azonnal "beleszeretek"! Szeretnék beszélgetni(főleg a szexről:)), nevetni, flörtölni, ismerkedni, és másokkal szexelni! Más is van így?

Persze nem vagyok tini...


2013. okt. 15. 23:08
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Lehet h hülyeséget mondok, de ha nagyon nagy gáz van és nem tudod csillapítani beszélj meg vele (pároddal) vmi elhajlási engedély félét. Most jobbat nem nagyon tudsz tenni h csillapítsd.

Lehet akár bizonyos időre is. Ha megbeszéled vele és bele megy az nem megcsalás!


Sok sikert! :ddd

2013. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Akkor meg veled van a baj... Hát ha nem elég neked ő, akkor hagyd ott. Vagy maradj mellette, és még hosszú évekig gyötrődsz majd ettől. Egyik sem vonzó lehetőség, mi? Ezért lesz ebből egy megcsalás, ha egy számodra tökéletes idegen pasival hoz majd össze a sors.
2013. okt. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Páros szex iránt nem érdeklődtök? Szeretkezés egy másik pár mellett, vagy a lányok egymással, vagy párcsere is? :)
2013. okt. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 BlackSword ***** válasza:
Én azt tanácsolom, h beszéljetek erről... Bár nem tudom, h eddig milyen volt a nemi életetek, de biztosan érzed, h mi lenne neked a jó... Beszélj erről a pároddal, biztos lehet ezen változtatni, hogy mindkettőtöknek jó legyen...
2013. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, próbálom megfogadni őket. Nagyon mély a kapcsolatunk el tudom képzelni, hogy adjunk ilyen értelemben szabadságot egymásnak kölcsönösen, de félek, hogy az már visszafordíthatatlan, és olyan tüskéket hagy, még akkor is, ha megegyezünk előtte, ami soha többé nem múlik. Igen, egyébként én is hibás vagyok, persze, de ezt a kérdésemben is egyértelműen jeleztem. Túl sok megbeszélni való sajnos nincs egymással, mert jó, amit adunk egymásnak, nem azzal van a gond. Nem szeretném elviccelni, de

-Mire vágysz drágám?

-Másra.

Hát, köszönöm, hogy "meghallgattatok", és a jelentkezőknek is:), csak bocs, most ez tényleg nem egy kis izgalmas üzenetváltásról szólt.

De majd biztos lesz olyan is;)

2013. okt. 16. 18:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!