Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért szégyenlös a fium? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyenlös a fium? Mit tehetnék? Mondanátok néhány jó ötletet? Fiuk? Lányok?

Figyelt kérdés

19 lány vagyok ö 27 fiu, ö 2 növel volt, én 2 fiuval de nekem hosszu voltak a kapcolataim és a szexuális életem mindennapos neki csak 1-2 alkalommal volt lehetösége de ez meglatszik. 1 honapja lefeküdtünk, 3 hónapja járunk több mintfélévig voltunk nagyon barátok, icipitic persze én is szégyenlös vagyok, de nem mutatom ki, de ö villannyal feloltva nem akarja csinálni, és mikor együtt zuhanyzunk is lekapcsolja, azt mondja nem hiszi hogy látni fogom öt mesztelenül a világosságban. ö izmos és van egy kis hasa, a mérete 11-12 cm lehet hogy emiatt aggodik de istenem, ha már tapiztam meg éreztem bennem, mit szégyenlösködik.. mondta is hogy nagyon szégyenlös.. amugymeg csak missionarus poz, meg hogy én felül aztán semmi több... meg ö nyal de aztán ezt csináljuk 4-5 órát néha ugyhogy az erejét és kedvét szeretném használni valami kevésbé unalmassá...


hogy kezdjem el élvezetessebbé tenni a szexet? mit csináljak hogy ne legyen neki kényelmetlen? mert már akartam kutyapozban csinálni és kicsit ügyetlenül cinálta, azt mondta nem ér el.. és olyan cuki volt. én nagyon perverz vagyok az ágyban és ö olyan cuki hogy nem tudom hogyan kezeljem.. tanácsok? :) Köszönöm hogy végigolvastátok.. és kérlek melllözni az ordenáré kommenteket :)


2013. okt. 16. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sztem utalj ra, v csak vezesd es miko megin arrol kezd el kantalni h szegyenlos csak szexisen tapaszd ra a szad az overe, es mutasd h miko tetszik a szex es miko nem. h unatkozni kezdesz csak fordulj es hagyd h kovesse az osztoneit, hacsak nincsenek neki :D
2013. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha már ágyba bujtatok akkor nem csak tesztileg, de lelkileg is vagytok olyan viszonyban, hogy erről ne velünk, hanem vele beszélgess. Hidd el, csak elkezdeni nehéz. Megéri!
2013. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
testileg
2013. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod.. valaki más is megosztja a gondolatait ezzel kapcsolatban? Mit tehetnék hogy viszonyuljak hozzá? Vagy majd késöbb biztos kibontakozik?
2013. okt. 16. 14:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Keress a neten olyan pózokat amit kisebb méretekkel is lehet. A kutyapóz nem hiszem hogy 11-12 cm rel működik
2013. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
okkal irok ide, ha már ide irtam aztjelenti már minden lehetöséget probaltam. már beszéltünk erröl, pont ezert tudom ö hogy gondolkodik. Ugyhogy ezt már megbeszéltük és én elfogadom. csak kiirtam hátha van valami megoldás hogy még jobb ñegyen :)
2013. okt. 16. 14:37
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi 5.ös
2013. okt. 16. 14:38
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi 5.ös :)
2013. okt. 16. 14:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Kutyapózban is működik a szex ekkora mérettel, nekem is 12-13 cm és mi is szoktuk kutyapózban. Imádom :P szerintem is azt kéne hogy mikor olyan alkalom van és le akarja csukni a villanyt akkor nekiállni csókolózni, simogatni egymást meztelenül tehát hogy maradjatok fényben és élvezzétek egymást.
2013. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsodat sokszor csináltam már ezt és ekkor hirtelen lekapcsolja a villanyt azelött mielött levenném a nadrágját.. milyen pozokat csináljunk?
2013. okt. 16. 15:15
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!