Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért szégyenlös a fium? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyenlös a fium? Mit tehetnék? Mondanátok néhány jó ötletet? Fiuk? Lányok?

Figyelt kérdés

19 lány vagyok ö 27 fiu, ö 2 növel volt, én 2 fiuval de nekem hosszu voltak a kapcolataim és a szexuális életem mindennapos neki csak 1-2 alkalommal volt lehetösége de ez meglatszik. 1 honapja lefeküdtünk, 3 hónapja járunk több mintfélévig voltunk nagyon barátok, icipitic persze én is szégyenlös vagyok, de nem mutatom ki, de ö villannyal feloltva nem akarja csinálni, és mikor együtt zuhanyzunk is lekapcsolja, azt mondja nem hiszi hogy látni fogom öt mesztelenül a világosságban. ö izmos és van egy kis hasa, a mérete 11-12 cm lehet hogy emiatt aggodik de istenem, ha már tapiztam meg éreztem bennem, mit szégyenlösködik.. mondta is hogy nagyon szégyenlös.. amugymeg csak missionarus poz, meg hogy én felül aztán semmi több... meg ö nyal de aztán ezt csináljuk 4-5 órát néha ugyhogy az erejét és kedvét szeretném használni valami kevésbé unalmassá...


hogy kezdjem el élvezetessebbé tenni a szexet? mit csináljak hogy ne legyen neki kényelmetlen? mert már akartam kutyapozban csinálni és kicsit ügyetlenül cinálta, azt mondta nem ér el.. és olyan cuki volt. én nagyon perverz vagyok az ágyban és ö olyan cuki hogy nem tudom hogyan kezeljem.. tanácsok? :) Köszönöm hogy végigolvastátok.. és kérlek melllözni az ordenáré kommenteket :)


2013. okt. 16. 14:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Valami kisfényű asztali lámpát vigyél be. Igyatok meg egy pohár valamit előtte. És szépen lassan bíztasd mondd neki hogy mennyire élvezed mennyire jó a farka mennyire blabla.

Előbb-utóbb fel kell oldódnia, ha nem fog akkor hagyd a francba az egészet.

2013. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez hasznos volt, de még a dvdt is lekapcsolja mert a kék kis fényecske zavarja haha :D
2013. okt. 16. 16:15
 13/14 anonim ***** válasza:
És ha egyből mikor pl. elkezdtek csókolózni, megfogod a kezeit és magadra teszed, odaszorítod magadhoz, akkor is inkább lekapcsolja először?
2013. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bár ha jól értem akkor rögtön nem, hanem mikor a nadrágját vennéd le. Akkor először csókolózás közben húzd le a nadrágját, magadról is, vagy ő rólad és legyetek úgy kicsit. Szerintem.
2013. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!