Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meleg fiúk, ti mit csinálnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Elég hosszú lett, de légyszi olvassátok el!

18 éves vagyok, és már 2 éve együtt vagyok egy 24 éves sráccal. Amikor összejöttünk, minden tökéletes volt, teljesen el voltam varázsolódva, hát tipikusan az a reakció, amikor az ember szerelmes :)

De az a baj, hogy ez múlik el... Az elején még a szex is tökéletes volt, most olyan, mintha nem kapnék már meg mindent, nem is érzem, hogy olyan nagyon kötődnék hozzá lelkileg, meg egy csomószer nem is várom, hogy találkozzunk.

Viszont ami meg egyértelműen mellette szól, hogy nagyon édes fiú, hatalmas szíve van és nagyon hűséges, tehát az a magyon szeretnivaló, és tudom, hogy ilyet nehéz találni. Őszintén szólva egy éve majdnem szakítottam vele de végül úgy döntöttem hogy semmi kedvem másokat keresgélni, meg az az állapot, amikor naponta megállás nélkül a randis oldalakat bámulom, na az egy katasztrófa, tehát konkrétan csak a kényelem miatt maradtam vele. A másik meg az hogy minden téren más állásponton vagyunk, akármilyen döntéshelyzet van, mindig mást mondunk, tehát meg konkrétan semmiben nem egyezünk (persze sokan mondják, hogy az ellentétek vonzzák egymást, de engem speciel ez sokszor nagyon tud idegesíteni, ráadásul én mindig szentül meg vayok győződve arról, hogy nekem van igazam, amit nem egyszer bizonyítani is tudok).

Ezen kívül egyre többször álmodozok arról, hogy milyen jó lenne valaki mással... És az a baj hogy minden lelkiismeret-furdalás nélkül csinálnám is mással, míg ezt soha nem tenné meg velem, és ez sztem rohadt nagy szemétség részemről. (+ van egy srác Skype-on, akivel így nagyjából megbeszéltük, hogy összejöhetnénk, ha nem lenne most ő, de vele meg még ritkábban találkoznánk, meg neki még a szülei is elég nagy megszorítás, tehát ez tényleg csak zárójeles megjegyzés).

Szóval ti mit tennétek a helyemben? Mondták páran, hogy nem érdemes a bizonytalanságért lecserélni őt, viszont azt is mondták, hogy ha nincs már meg az az igazi szerelem, akkor ne vesztegessem az időmet, mert az élet rövid. Én meg amúgy úgy érzem hogy összetörném lelkileg meg mindenhogy, tehát nem nagyon lenne bátorságom megtenni. Tehát nem tudom, de kíváncsi lennék, ti mit tennétek?



2013. okt. 18. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szakíts Vele,de ne csald meg!
2013. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd el. Jobbat érdemel nálad. Egy olyasvalakit, aki legalább kicsit hűséges, és nem lenne képes szemrebbenés nélkül megcsalni.
2013. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt azért leszögezném, hogy senkit nem csalnék soha semmilyen körülmények között, akit tényleg minden szempontból, maximálisan szeretek, csak így, hogy nincs ilyen komoly kötelék, így már elég sz*r :(
2013. okt. 18. 23:33
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Ja, csak én úgy látom, hogy nem a srácon múlt, hogy ezek a kötelékek elmúltak, hanem azon, hogy kalandoznál tovább, mert ő már uncsi...hát mit mondjak...megértelek, de nem szép. Én is azt gondolom, hogy szakíts vele, mert olyat érdemel, aki nem unja meg, hogy egy kvázi tökéletes partnere van. :) Mert az, hogy nem egyezik a véleményetek, nem nagyon indokolja szerintem azt, hogy elhidegülj tőle.
2013. okt. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem csak azon múlt, hogy elhidegültem tőle, hanem azon is, hogy volt olyan, amikor találkoztunk, és az egész hétvége egy nagy veszekedés volt konkrétan, és nem is éreztem jól magamat vele, továbbá az is zavar nagyon, hogy ugye mindenkinek megvannak a saját szokásai, hobbiai, mit szeret csinálni, és én az ő dolgaira max. azt mondom, hogy jó, csináld, engem különösebbképp nem izgat, ő viszont szinte mindig nyíltan leszólja a dolgaimat, hogy ennek semmi értelme, ilyet csak ezek meg ezek csinálnak, és ez elég rosszul tud esni, tisztára ilyen lányos viselkedés, alig van benne valami férfiasság, és ez is zavar.
2013. okt. 18. 23:47
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem fogjuk tudni itt megállapítani, hogy a kapcsolatotok miért romlott el, szerintem két választásod van:

1) megpróbáltok javítani rajta, de akkor komolyan, és alaposan

2) szakítás, keresel magadnak valaki mást.


ui.: ha félrelépsz néha, azt én megértem teljesen, csak az akkor úgy korrekt, ha megegyeztek, hogy a kapcsolat mennyire nyílt, mi fér bele, és mi nem. :)

2013. okt. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ássatok egy jó mély gödröt, feküdjetek bele a "pároddal" és szólj a sírásóknak, hogy temessenek el titeket!
2013. okt. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze a melegséghez. 16 évesen összejöttél egy idősebb, tapasztaltabb sráccal, jól elvoltatok aztán rájöttél hogy nem Ő az egyetlen a világon és tudod hogy szakítanod kéne de azt is tudod hogy fájni fog.

Ha már egy éve is szakítottál volna vele és most sem érzed magad olyan jól vele akkor kizárt hogy életetek végéig együtt lesztek. Minek húznád az időt? Az a 18 év semmi. Még csak most kezded az igazi életet.

2013. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

igazi se vele se nélküle.

de az élet mindig felülirja a dolgoat,szakits vele.Persze lehet próbálni rendbehoznia kapcsolatot,de nem biztos hogy megéri egymás idejét húzni,stb...

már nincsmeg az összhang,elmult a varázs,és a jellem is zavar,meg leszólja a hobbijaid...ez nincs tovább,vagyis van de...minek?

2013. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mindenhogy össze fogod törni a szívét..ha rájön hogy már régóta nem szereted és megcsalod akkor is...mert előbb utóbb meg fogod.. kényelem miatt ne legyél vele mert bánni fogod... nem lesz jobb se neki se neked ha évek múlva szakítotok...csak egymás idejét raboljátok, ő is kereshetne valakit aki viszont tudja szeretni és te is találsz olyat akivel szívesen vagy.. tudom, hogy nagyon könnyű mondani, nem vagyok ilyen helyzetben de nem rég a barátom és egy másik srác közül kellett "választanom"..és még most se vagyok 100%-ig biztos magamban, hogy nem én is csak a kényelem miatt maradtam a barátommal..


21, meleg

2013. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!