Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit csinálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit csinálnátok, ha beleszeretnétek egy meleg fiúba? Velem pont ez történt.

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki szerintem elbűvölő,gyönyörű és vele már 10 perc beszélgetés is jobbá teszi a napomat. másokkal ridegül viselkedik,de nekem kiönti a lelkét. Eddig azt hittem,hogy emberileg szeretem őt nagyon. Nemrég rájöttem,hogy szerelemből. Pedig tudom,hogy ő meleg...
2009. szept. 19. 19:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mit tennék. Nem voltam ilyen helyzetben. Biztos, hogy az a srác meleg? Vagy csak más oka van, hogy azt feltételezed róla meleg. Ha másokkal rideg és veled nem azt nem biztonyíték arra, hogy tényleg meleg lenne.
2009. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Az,hogy másokkal rideg és velem kedves ezt nem bizonyítéknak szántam melegségére. XD (és nem értem,hogy mi köze van a két dolognak egymáshoz)

Több dolog volt amiből arra következtettem,hogy meleg. pl: egyszer hülyültünk,hogy az egyik ismerősünket letapizná-e és ő azt mondta,hogy senkitsem tapizna le, főként nem egy lányt.

2009. szept. 19. 19:29
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Áháháháá akkor sose mondta, hogy meleg lenne? Nem lehet, hogy csak tisztelet tudó? Rajtam is röhögtek ám a népek suliban, hogy nem fogdosom összevissza a lányokat akaratuk ellenére, pedig csak nem tartottam helyesnek... Szerintem próbálkozz be, aztán akkor kiderül az igazság. Ha meleg is lenne, kizártnak tartom, hogy van olyan fiú, akit ne hozna izgalomba egy lány, aztán kitudja, lehet még visszatérítheted az egyenes útra=)
2009. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
óó egy meleg fiúnak is felállhat egy lánytól?
2009. szept. 19. 19:52
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Hát én ezt nem tudom :DDD Szerintem igen!!! :D Mondom, próbálkozz be nála, aztán majd meglátod. Legalább tisztába teszitek a dolgot! Egyébként hány évesek vagytok?
2009. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én 15, ő pedig 16.

Egyébként megfogadom a tanácsod :P :D

2009. szept. 19. 20:13
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
tarkon lövés a fiunak még téged nem zárnak börtönbe:D
2009. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
nahjo így főleg nem akarom elhinni, hogy meleg a srác. 16 éves, nem hiszem, hogy olyan sokszor lett volna alkalma lánnyal lenni, szal honnan tudhatná milyen is jókislány...:P Kizártnak tartom, hogy meleg lenne.
2009. szept. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzá, és mondd el neki, hogy szereted őt. Ha meleg, meg fogja mondani, ha nem meleg, sikerrel jártál :)


Válaszolóknak:

Amúgy meg tarkólövés? Idióta, neked kéne.


Meg ugyan miért izgulna fel egy meleg srác egy lányra? Egyáltalán nem izgul fel rá, és nem is lehet belé szerelmes, ezért meleg, mert a fiúkat szereti.

És miből gondolod, hogy 16 évesen nem lehet meleg? Nem kell ahhoz lánnyal lenni, hogy rájöjj, hogy meleg vagy, sőt. Nagyon kevés meleg kerül "olyan" kapcsolatba lánnyal, azok sem önszántukból, hanem tárdadalmi nyomásra. A melegek már 13-14 éves koruktól tudják, hogy melegek. És nem rehet rátéríteni minket a NEKED helyes útra, ez nem választás kérdése.

2009. szept. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
de a 16 év már ahhoz is késő,hogy rájöjjön,hogy nem homo,hanem bi?
2009. szept. 21. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!