Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elég indok a szakításra, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég indok a szakításra, ha nem jó a szex?

Figyelt kérdés
Szeretem, de nem jó vele a szex.
2013. okt. 19. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Dolgozni sem lehet rajta? Ha nem akkor elég.
2013. okt. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fantáziátlanok vagyok... Nem tudok jobbat mondani.
2013. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább szakíts mint h megcsald .... legalább egy valós indokod van és tuti végiggázolsz majd a lelki világán, biztos bagyon maga alatt lesz, de te is akarod élvezni az életet így azt mondom légy kicsit önző.....amúgy most én is érdekes szituban vagyok egy lánnyal kapcsolatban ha érdekel írj privit :)
2013. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet szerintem gond, hogyha a mennyiségbeli vágyak nem passzolnak (egyik napi 3-szor szereti, a másik havi 3-szor) - vagy ha az alapvető vágyak különböznek (az egyik odavan a hármasokért/durvább szexért/akármiért, a másiknak meg a hátán is feláll a szőr ettől). Ha izgatónak tartjátok a másikat, akkor már csak minőségben kell passzolni egymáshoz - abban pedig könnyű fejlődni.
2013. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy nem jó?
2013. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan férfi kell neked aki mellett bátran kipróbálhatsz mindent ami csak izgatja a fantáziád :) írj nekem privit és minden kérdésre válaszolok ;)
2017. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!