Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Ha szeretitek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha szeretitek a párotokat, akkor is megcsaljátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mielőtt még bárki azzal jönne.... nem, nem velem történt ilyesmi, csak nagyon érdekelne a véleményetek! Elsősorban fiúktól/férfiaktól kérdezem, de lányok is nyugodtan válaszoljanak, ha van ötletük.

Azt nem értem, hogy többször van olyan, hogy a pasi elvileg szereti a társát, de mégis félrelép. Miért van ez? És most nem arra gondolok, hogy hiányzik valami a kapcsolatból, hanem amikor jól kijönnek, minden rendben van. És miután esetleg kiderül és a nő szakít, a pasi ezerrel teper, hogy fogadja vissza. Nem akkor kellett volna gondolkodnia? Vagy hogy van ez nálatok, fiúk?

Mi a véleményetek, miért van ez? (Esetleg saját tapasztalatot is leírhattok.)



2012. dec. 1. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Mert a szerelem és a szex két külön dolog ...
2012. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
a pasi akkor kezd el nézelődni más nő felé ha nem minden ok a kapcsolatba.. de ezt sokan nem merik bevallani.. pedig sajnos ez így van! minden a sexnél dől el.. ha a pasi nem élvezi akkor már megy is.. :)))tudom én is ezt teszem..
2012. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszi az eddigi válaszokat.

Második, és mitől válik kevésbé élvezetessé a szex a pároddal?

Tehát ha a pasi egyszerűen megunja a barátnőjét, akkor gondol egyet és félrelép egy másik nővel, aki jobban bejön neki, vagy egyszerűen mert "újdonság"?

És az oké, hogy a szex és a szerelem más, de ha szeretitek a párotokat, akkor is képesek vagytok más nővel együtt lenni? És még lelkiismeret-furdalásotok sincs?

Bocsi a sok kérdésért, de tényleg nagyon érdekel a hozzáállásotok.

2012. dec. 1. 13:51
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mostanában azt látom a férfiaknál hogy ha rendbe van is minden és a hétköznapokba nincs is semmi probléma akkor is mondjuk hétvégente ha elmennek bulizni szívesen szednek össze csajokat.

Lehet hogy éppen szex nincs is csak mondjuk csók..vagy akár csak flörtölgetés. Véleményem szerint ez azért is kell nekik hogy bizonyítékot kapjanak hogy másnak is kellenének még.

Persze ha mondjuk valakinek már szeretője van,már régóta folytatnak szexuális viszont akkor ott már a párkapcsolattal van probléma.

Mind kettőre nagyon sok példát tudok a környezetemből.

Remélem segíthettem egy kicsit.

Egyébként ha nem lenne egyértelmű lány vagyok :-)

2012. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálam nem a szexben dől el a dolog. Az hozzá tartozik, viszont ha valakit szeretek, akkor nem a farkammal szeretem. Már bocs, hogy így írom, de ez így van.


Ezt nem egyszerű megfejteni, az biztos. Talán abból adódhat a helyzet, hogy nem ismerik eléggé egymást még a kapcsolat elején. Mindkét fél azt hiszi, hogy a másik élete szerelme, aztán időközben kiderül, hogy mégsem. Konkrétan történt velem ilyen 2x. Először az volt a helyzet, hogy a csaj nem is szeretett igazából, csak önérdekből akart velem lenni én meg bebeszéltem magamnak, hogy biztos képzelődök. Egy ideig ment a dolog, utána elváltak útjaink.


A másik verzió sokkal durvább, mert ez után egy jó pár évig nagyon óvatosan közeledtem a lányok felé, nehogy mégegyszer ilyen csapdába essek, mert egyrészt őket sem és magamat sem akartam ezzel "megsérteni". Ilyen kis kalandocskák voltak, de úgy, hogy előtte megbeszéltük a dolgot, hogy semmi komoly :)


Szóval másodszorra volt egy lány, akivel már régóta kerülgettük egymást de nem nagyon beszéltünk. Egyszer csak beindult a gépezet és úgy tűnt, hogy minden jó lesz. Persze nem mindig értettünk egyet néhány dologban, meg neki is voltak dolgai amit én furcsálltam meg nekem is, amit ő. De úgy voltam vele, hogy minden ember más. Olyat lehetetlen találni, hogy úgy gondolkodjon mint én. Csak ilyen apróságokról van szó például, hogy van egy műsor a TV-ben amit én nem szeretek, ő meg nézi :D Szóval nem kell komoly dologra gondolni. De amúgy tök jól elvoltunk már egy fél éve. Tényleg azt hittem, hogy végre megnyugodhatok.


De egyszer beütött a "baj". Van egy lány. Igazából ő talált meg engem valahogy, de ő sem tudja hogyan, tök véletlenül. Azt mondja, megérezte :D Rengeteget beszélgettünk eleinte és kiderült, hogy szinte szó szerint mindig ugyanarra gondolunk. Mindig mindenben megértettük egymást és egyszerűen hihetetlen volt (ráadásul jól is néz ki), hogy így a semmiből.. de neki is. Közben meg ott volt az a lány, akivel már ugye fél éve.. és nem akartam megbántani, de éreztem, hogy így nem lesz jó vége. Hát mit csináljak?


Az volt az első lépés, hogy az újonnan megismert lánytól megkérdeztem, hogy mit gondol, lehet-e valami komolyabb kapcsolat közöttünk? Erre ő azt válaszolta, hogy pont ezt akarta kérdezni. Akkor elmondtam neki, hogy van egykis gond ezzel.


Elmondtam annak a lánynak, akivel kb. fél évet így együtt voltunk, hogy nincsen vele igazából tényleg semmi baj. Először csak így néha-néha csipkelődtem meg érintettem a témát, aztán egyszer leültünk szemtől-szembe és elmondtam neki mi az ábra. Hogy van egy másik ember. De nem csaltam meg soha, ugyanúgy szeretem igazából. Igazából kénytelen voltam dönteni és nem hagyatkozhattam a megszokásra. Igazából megértett, abban egyeztünk meg, hogy szép csendben akkor elválunk egymástól, de ettől függetlenül megmaradtunk barátnak, ugyanúgy beszélgetünk az utcán. Azt mondja, nem bántja annyira a dolog, mert örül neki, hogy megtaláltam az igazit. De én ezt nem akarom elhinni, hogy nem bántja a dolog. Én egy picit szarul érzem magam miatta, de most mit csináltam volna?


Talán akkor leszek nyugodt, ha ő is talál valakit "helyettem". Szóval itt az lehet a háttérben, hogy mindenki keresi az igazit folyamatosan. És bármikor feltűnhet valaki, akiben lehetőséget lát a másik fél.

Az más dolog, hogy én mostmár tuti nem bírnám ki ha megint ott kellene hagyni valakit, de úgy érzem, hogy nem is kell soha többet :)


Na de vegyük hozzá a szex részét is, mert az sem mindegy. Velem szerencsére nem fordult elő, de 1-2 ismerősöm panaszkodott már. Bár én ebben nem vagyok tapasztalt, de az ő elmondásuk alapján szeretik a párjukat, csak az ágyban valamiért nem annyira kellemes, ilyen téren van egykis feszültség. Megpróbálták megbeszélni a dolgot, egy ideig működött, de utána újra ellangyosodik a dolog. Szóval ilyenkor igazából csak fizikai szinten keresik a megoldást ha ágyba mennek másik nővel, de attól függetlenül nem nagyon éreznek semmit az iránt a nő iránt. Mondhatjuk úgy is, hogy a szívük attól még otthon marad. Van aki alkoholba, van aki drogba, van aki autókba és van aki krvákba fojtja a bánatát. Nekem szerencsére most már nem kell semmibe :)


Remélem érthető volt amit leírtam. Próbáltam konkrét dolgokat hozni példának, talán nem nagyon lőttem mellé.

2012. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előzőből kimaradt, hogy fiú vagyok (de szerintem már egyértelmű) és 24 éves.
2012. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Viszont akkor, fiúk..... ezek szerint ti simán képesek vagytok szerelem nélküli szexre? Mármint akkor is, amikor van egy másik nő az életetekben, akit szerettek?

Azt értem, hogy esetleg az önbizalom növelése céljából is megteszitek, de annyi még tényleg érdekelne, hogy a párotokat olyankor lelkiismeret-furdalás nélkül meg tudjátok csalni? És a barátnőtökkel való szex mitől válik rosszá, egyszerűen megunjátok?

(Bocsi megint a sok kérdés miatt!)

2012. dec. 1. 17:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ha nem lehet vele megbeszélni a dolgokat, vagy nagyon nem enged, akkor lehetnek gondok az ágyban, igen.


Ilyenkor előfordulhat ez a fajta megcsalás, mert valami kis lelki megnyugvást ad. Szóval az a lényeg, hogy nem szabad a témát elfelejteni. Meg kell beszélni mindent, hogy kinek mi a jó.


De azo ka fajta férfiak, akikből valamilyen oknál fogva kihalt a szerelem, az más téma. Most ne vegyük ezt ide. Őket szerintem könnyű felismerni, csak a lyukra mennek és mindent a cél érdekében. De az a csaj meg szerintem meg is érdemli. Egyre több az ilyen.


Amúgy érdekes, hogy egy nő ennyire érdeklődik az ilyen dolgok iránt. Dicséretes. Csak tudod, van amit nem lehet szavakkal ;)

2012. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi, 79%-os! Tényleg nagyon érdekel a pasik felfogása/hozzáállása ebben a témában. :)

Azt valamilyen szinten még meg is értem, ha mondjuk problémáik vannak a szex terén, bár akkor is beszélni kellene inkább, mint félrelépni, de ezt még úgy ahogy fel tudom fogni. :D Viszont azt nem értem, hogy sok pasinak tényleg még egy kicsit sem "szólna bele" a lelkiismerete? (Azt azért undorítónak tartom.) De tényleg köszi még egyszer az eddigi hozzászólásokat!

2012. dec. 1. 19:16
 10/12 anonim ***** válasza:
az én exem elhagyott,mert állítólag szerelmes lett-és engem nem szeret már,meg nem is nagyon szeretet.Mégis viszonyom van vele,szinte első perctől kezdve.Az elhagyástól számítva,csak 2 hétig voltunk "haragba"
2012. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!