Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány éves kortól "fura", ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól "fura", ha valaki még szűz?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyan 22 felett szerintem ildomos elveszíteni, de mindenki magának érzi, hogy mikor jött el az ideje.
2013. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de több "fura" szűz van a környezetedben, mint gondolnád.
2013. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Gimiből való elballagás után már mindenképpen.
2013. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ezt a kérdést szinte mindig itt látom, ha erre tévedek..:D

és mindig leírom, hogy "ugyan kit érdekel?"


ha valaki szűz mondjuk 20 fölött is szűz, annak megvan az oka.. mégpedig általában az, hogy nehezen talál párt.. ennek lehetnek külső vagy belső okai, az most mindegy


"mindenki maga dönti el, hogy mikor akarja elveszíteni".. az igaz.. de hogy ténylegesen mikor veszti el, ez másoktól függ:D


"fura".. nem merted azt írni, hogy "gáz":D pedig ha valami, akkor az a gáz, hogy emberek ekkora hangsúlyt helyeznek arra, hogy valaki esetleg 20 fölött még szűz... legyen 35 éves szűz! engem nem érdekel!:D maximum érdekelne, hogy hol szúrja el állandóan a kapcsolatait... a szüzesség a legkevesebb, inkább egy normális kapcsolat kellene..


a 18 éves marhák meg mennek prostizni, hogy elveszítsék a szüzességüket.. jobb lesz ettől? juhú, az első szexuális élményed egy herpeszes lotyótól van, aki még el is kért tőled egy SzentIstvánt.. jobb ember lettél? nem! rosszabb? hát ha a herpeszt belevesszük...

2013. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

azért nem írtam gáznak,mert nem gáznak tartom,hanem furának.ha mondjuk valaki még 30év körül is az..hát sztem az nem normális,ott van valamiféle baj.

kíváncsi voltam,kihogyan látja. ezért érdekelt,hogy kb hány évesket mondanak.

2013. okt. 19. 17:28
 6/11 A kérdező kommentje:
ha téged nem érdekel,az tök jó,de nem erre voltam kíváncsi,csak kb korra.:D olyanoktól,akik betudják határozni.
2013. okt. 19. 17:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok, meghatározom neked: 17-18 fölött kb.

#4: Kissé elferdítve látod a dolgokat. Nem minden prosti igénytelen, herpeszes meg nem tudom milyen. Egy egyéjszakás kapcsolatra szórakozóhelyen összekukázott lány/nő is lehet ugyanolyan nemibeteg vagy igénytelen, sőt.

2013. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7: tejóég....
2013. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

jó végülis nem is a betegségeken van a hangsúly..

ha valaki szűz, annak az oka a kapcsolat hiánya, vagy rossz működése

és azzal, ha prostizik, akkor sem lesz előrébb.. mert a problémát nem oldja meg.. vagyis csak gyakorlatilag nem lesz szűz, de ha pl megkérdezik, hogy "hány barátnődet dugtad meg eddig?" akkor ugyanúgy szűz marad:D

2013. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Abszolút magánügy nincs rajtad cetli emiatt kár görcsölni.

Szerintem am a kutyát nem érdekli.

2013. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!