Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Véleményeznétek a Harry...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeznétek a Harry Potterről készített fanfictemet? :D

Figyelt kérdés

...Miután minden kérdésére kimagaslóan válaszolt Dudley,tanóra után Mógus professzor kéjes mosollyal az arcán hívatta a kicsit szűkös,árnyékos boltívelt lépcső alá ahol csak egy oszlop takarta a rálátást a folyosóra.Dudley meglepedten kérdezte Mógus professzort:-Mit szeretne tanár úr?A férfi csak mosolygott,majd megfordult és elkezdte letekerni bíbor turbánját a fejéről majd a sarokba vágta azt.Dudley ismét megkérdezte,a tanár hallgatott.Akkor még nem tudta mi járhat a beteges tekintetű férfi fejében.Halk morgás közepette Dudley sarkon fordult,épp indulni készült de az addigra már mezítelenre vetkőzött Mógus Professzor szorosan vállon markolta,megfordította majd megcsókolta a gyanútlan fiút.Dudley behunyt szemmel élvezte a nedves örömöt mely szájában képződött,Mógus nyelve addigra már a fiú torka hátulsó felét csiklandozta miközben Dudley a Mógus gyöngyöződő arcára tette egyik kezét,a másikat libabőrös derekára majd finoman simogatta és egyre haladt lejjebb.Amikor már eléggé leért túl erősen rámarkolt,Mógus hangos nyögése mellé fura arckifejezés társult így próbálta meg jelezni fájdalmát,Dudley csak mosolygott majd a földre lökte a professzort,ezután levette kissé szűkre szabott farmernadrágját.A férfi vetett egy pillantást a szerszámára közben milliónyi gondolat futott át a fején-Úristen mekkora dagadó pénisz,micsoda méret,micsoda duzzadó erek,és azok a golyók milyen szépen borotváltak!Dudley ezután finoman belecsúsztatta Mógus szerényen síkosított pálcáját,szűk ánusz nyílásába...

egyenlőre ennyi xD



2013. okt. 20. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jónak tartom abból a szempontból, hogy a homoszexualitásod kinyilvánítsd. Elég nehéz lehet beismerni a világnak, a családodnak, de még önmagadnak is, hogy a saját nemedhez vonzódsz, és jó dolognak tartom, hogy ezt te ki szeretnéd írni magadból. Talán az segít. Sok sikert ehhez!
2013. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok és a privát üzeneteidet meg tartogasd másnak te bunkó csökött agyú görény mert nagyon nem vagyok vevő az anyázásodra attól még mert neked nem tetszik.Tégy egy szívességet és dugd fel a fejed oda ahová való:a seggedbe.
2013. okt. 20. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Már meg ne haragudj, de én nem írtam neked semmit! Te írtál nekem egy kétszavas szidást a jó anyámra. És a Rodger név alapján nem igazán hiszem, hogy lány lennél. Főleg, hogy szidtad az anyámat.


Ha meleg novellát írsz, valószínűleg polgárpukkasztásból, akkor ne lepődj meg a polgárok pukkadásán ha érted. És ne írogass nekem ilyeneket privátban! Én se írtam neked ott semmit.

2013. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen további leveleidre illetve hazugságaidra nem vagyok kiváncsi
2013. okt. 20. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:
nem gondolnd h ennek az izének nem itt a helye?
2013. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te egy nagyon buta fiú/lány vagy!


Írtam egy kommentet, amire te azt válaszoltad privátban "kuv. anyád". Ekkor leírtad, hogy én privátban anyáztam és szidtalak.

A "Kurv. anyád"-ra válaszoltam annyit privátban, hogy "Tiltás törlés" te meg most engem akarsz rossznak beállítani :D Vicces vagy hallod :D

2013. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tabaki ***** válasza:
A helyesírásod viszonylag jó, de miért nem hagysz szóközt az írásjelek után?
2013. okt. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!