Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Többet akar, mint barátság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet akar, mint barátság?

Figyelt kérdés

A egyik fiú barátommal/haverommal, akivel azért érezhetően van nem is kis vonzalom köztünk, ma egy hülyülős beszélgetés közben, közbejött ilyen könyvírás téma. Én mondtam, hogy nem is tudnék miről írni, ha arról lenne szó, erre mondta, hogy írjak róla. Persze csak viccből. Erre a hangulatnak megfelelően azt válaszoltam, hogy az akkor erotikus könyvként jelenne meg. Erre ő csak egy fancsali fejjel azt kérdezte, hogy "miért én CSAK erotikus vagyok?" persze, én megnyugtattam, hogy nem, hanem sokkal de sokkal több annál. Ezt őszintén így is gondolom.

Talán sértésnek venné, ha én csak annyit, illetve azt látnám benne? Lehet, hogy ő többet akarna? Vélemények?


Jah és lány vagyok!


2013. okt. 20. 16:45
 1/1 anonim válasza:
egy kérdés írd le kérlek,hogy ki mit érez egymás iránt?
2013. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!