Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki többet akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki többet akar, mint barátság. Viszont én nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sima barátként szívesen elfogadnám, de biztos vagyok benne, hogy köztünk soha nem lesz ennél komolyabb. De tudom, látom rajta, hogy ő többet akar. Van értelme úgy barátkozni vele, hogy ő többet érez irántam, én viszont nem és nem is fogok, vagy ezzel még rosszabbat teszek neki. És ha most elmondanám neki mi a helyzet, vajon jobbat tennék? Nem akarom összetörni a szívét, de nem tudom megerőszakolni az érzelmeimet.
2013. okt. 9. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
"viszont én nem" hát akkor nem! már el is döntötted minek teszed ezt ki? -.-
2013. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincsen szabad akaratod? Ha nem akarod, akkor nem. Ő ezt vagy elfogasja, vagy nem.
2013. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, akkor azt csinálsz amit akarsz.
2013. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit akarsz. Viszont sok év és sok hasonló ügy tapasztalatából mondom, ha ennek ellenére barátkozol vele és később lesz valakid, csalódottnak és becsapottnak fogja érezni magát.

Amíg barátkozol vele, addig reménykedni fog, hogy több is lehet belőle és addig megfosztod attól a lehetőségtől, hogy esetleg másokkal ismerkedjen és legyen egy normális párkapcsolata.

2013. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarod, akkor mond meg neki minél előbb. Inkább az elején tudja meg, amíg nincsenek komolyabb érzelmei irántad, mint később, amikor esetleg többet érez. A másik az, ha később mondod meg, lehet azt fogja érezni, hogy te is akarsz többet, ezért keresed a társaságát, közben meg kiderül, hogy nem, az még rosszabb lesz neki.
2013. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 M3ntaCukor ***** válasza:

Szo.pd le .... ez nálam is bevált :) ( fiú vagyok )

és fosnom kell ... jah és szarnom is ....

2013. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Finoman közöld vele, ha lehet minél előbb. (Jótanács: neked kellemetlenebb, de neki talán jobb, ha személyesen mondod el. Facebookon, sms-ben, stb, szerintem kicsit bunkó dolog...) Viszont a "maradjunk barátok" témát egy ideig nem erőltetném, mert fájdalmas vége lesz.


Részemről történt egy hasonló eset, későn derült ki, hogy a lány nem szeretne semmit. Hatalmas pofáraesés, több hónap depresszió, közben "maradunk barátok", aztán végül egy veszekedés, ami után egyszerűen nem tudtam vele 1,5 hónapig érintkezni sem. Nem voltam rá megsértődve, egyszerűen rosszul lettem, ha rágondoltam.


Tudja meg minél előbb, de próbáld finoman, beszéljétek meg, és, ha csak nem akarja mindenképp másképpen, akkor pár hétig-hónapig ne nagyon keressétek egymás társaságát, míg ülepszik a dolog.


Persze, ez az én véleményem, emberenként változhat...

2013. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!