Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, mikor menstruál a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mikor menstruál a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Egy stabil kapcsolatban a pasi tudja, mikor fog menstruálni a barátnője nem?

2013. okt. 23. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem!Csak szól,hogy piros betűs ünnep van.
2013. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amennyiben a csajszinak már beállt a menzesze és/vagy gyógyszert is szed, akkor igen. Az én párom mindig tudja, no de mi már 5 éve együtt vagyunk :) Arról nem is beszélve, hogy menzesz előtti héten egy hisztérika vagyok ^^ Innen is tudja... :)))
2013. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen tudja. Sőt tovább megyek, a pasi szúrja előszőr ki, ha terhes egy nő. Mikor még teszt sincs, és semmi.
2013. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
A nők általában érzik, ha meg fog jönni, és általában ezt az információt sem tartják magukban.
2013. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Beviz Elek ***** válasza:
Kb 1 hét. Papírforma szerint is tegnap észrevettem mikor beszélgettünk
2013. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Az én párom onnan tudja, hogy állítólag a menstruációt megelőző héten bújósabb vagyok, meg több édességet eszek, de azért nincs erre "kiélezve", nem figyelgeti, hogy mikor eszek több csokit, meg mikor bújok többet. Hozzátenném, én sem követem, kb. két nappal előtte megérzem, onnan tudom.
2013. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért egy igazi férfi nagyjából tudja és számolgatja is, hogy nagyjából mikor jön meg a párjának - de ez nem elvárás :).

Kedves 3-as: "a pasi szúrja előszőr ki, ha terhes egy nő" - ilyesmiről már hallottam régebben. Honnan tudja ezt egy pasi?

2013. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem a kapcsolat stabilitása a lényeg, hanem a rendszeres ciklus. onnantól kezdve csak számolni kell tudni
2013. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindig tudtam. Szerintem ez nem olyan dolog, amit ne lehetne megbeszélni és én is nyugodtabb vagyok, ha tudom, hogy minden rendben.
2013. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság már tudják a srácok, hogy mikor menstruál a barátnőjük és mondjuk sokkal elfogadóbbak is, amikor megjött neki, mármint az intelligensebb fajta :)
2013. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!