Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is az őrületbe kerget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is az őrületbe kerget a barátnőtök mikor menstruál?

Figyelt kérdés
Valami elviselhetetlen olyankor és már nem tudom mit csináljak, elkezdtem kerülni őt és félek hogy észreveszi.
2011. jan. 30. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah, de ez van...
2011. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok, nem lehet velük mit kezdeni...
2011. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor menstruál akkor annyira nem vészes a viselkedése inkább amikor egyéb fájdalmai vannak pl a feje, füle v torka v mittomén nah olyankor aztán elmond mindenféle idiótának meg baromnak meg elküld a halál fszára szal nyűgös rendesen de utána mindig bocsánatot kér xD hát ez van... imádom :P :D
2011. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Én ha menstruálok nem vagyok másmilyen. Vagy csak így gondolom?
2011. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem minden nő lesz más, ha megjön neki.

Én pl. az előtte lévő pár napban leszek idegbeteg, hisztis, nyűgös. Én is utálom magam olyankor, de nem tehetek róla, érzékeny is leszek, ha kell, ha nem...

21/L

2011. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

erre mit mondjak :D napokig vérzik és nem hal bele ?:D nem csoda h ideges leszel tőle :D


19F

2011. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is észrevettem magamon.. sajnos nagyon gonosz tudok lenni olyankor a barátommal. Megértem, hogy kiakad.

De egyszerűen érzékeny vagyok és arra van szükségem, hogy szeretgessen. :D Az lenyugtat.

2011. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
kitartás fiuuk:D
2011. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 RaksashaGirl ***** válasza:
Én is valami iszonyat vagyok olyankor.. A családom nem képes elviselni! :D Ennek ellenére nagyon ritkán szokott kiakadni emiatt.. Sőt, jobban mondva én alapból elég idegesítő vagyok, de már rájött, hogy amikor én nekiállok őt b@szogatni, akkor ugyanúgy elkezdi ő is.. :D Szóval amikor rám jön az ötperc(inkáb óra. xD), akkor teljesen letudjuk az egészet ezzel. :D
2011. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze...meg olyankor is amikor nem menstruál.

Kezdem azt hinni,hogy igaza van Al Bundynak.

2011. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!