Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akinek van tapasztalata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van tapasztalata lakásos prostikról leírná részletesen hogy hogy zajlik a dolog?

Figyelt kérdés

Tehát pl. kell-e számítanom arra hogy nem egyedül lesz a lakásban, mikor kell fizetni, meg úgy általában hogy zajlik le az egész dolog? Ha kérhetem olyan írjon akinek saját tapasztalata van, mert találgatni én is tudok.

Minden részlet érdekel, most mennék először és fogalmam sincs mire számítsak.


2013. okt. 23. 14:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is szívesen kipróbálnám egy ilyen profi lánnyal, de felmerült bennem a gondolat, hogy ha gumi nélkül franciázik (tudtommal ez a natúr francia), nem kaphatok el tőle valami fertőzést?

Mert az egy dolog, hogy járnak szűrésre, de ha az előző vendégtől a lány elkapott valamit, átadhatja nekem is, nem?

Nektek még nem volt semmi kellemetlenségetek? Vagy hogy megy ez?

2013. nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, mindenki nagyon félre értett, pont hogy nagyon is hasznosnak ítéltem a választ, amit privátban már tisztáztam a válaszolóval, bocs ha nem volt egyértelmű a szarkazmus.

utolsónak: akkor ne engedd magad natúr, van olyan lány aki azt is csak gumiban csinálja, akkor szorítkozz az aktusra. akármilyen tiszta, ápolt, szép, soha nem tudhatod, de még egy szórakozóhelyen sem, hogy éppen előző nap ki spriccelte tele, milyen ótvar, a prostik lehet hogy jobban vigyáznak...

esetleg az még megoldható, hogy első kuncsaftnak jelentkezz, mert hiába fürdik esetleg mindeki után, vagy mos fogat, akkor sem tudhatod, ki élvezett a mellére szájába, és egy fogmosás nem biztos hogy 100% eltünteti a nyomokat. és valamilyen szintem hozzá kell hogy érj, de akockázat benne van, hogy elkapj valamit, sajna ez benne van, de még ha tartós hűséges párkapcsolatban van is valaki, elkaphat bármit buszon munkahelyen fürdőben stb, szóval ez van

2013. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
köszi az irást nekem is hasznos volt
2014. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!