Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha nekem fontosak a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem fontosak a párom igényei, és belemegyek egy hármasba, akkor ettől már alárendelt leszek? Mert szerintem nem, barátnők szerint meg igen, és ilyet nem kellene megengedni.

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 16:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az leszel, mert utánad más nők is kellenek majd neki a hátad mögött
2013. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De valamilyen formában mindi alárendelt egy nő, nem?
2013. okt. 23. 16:42
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha a párodnak az az igénye, hogy kell melléd egy másik csaj, akkor az azt jelenti, hogy te nem vagy neki elég, vagy megfelelő. Ráadásul nem figyel az érzéseidre se. Ha te ezt elviseled, és belemész, akkor hajrá.
2013. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Már miért lenne alárendelt szerepben?? Én az egyenrangúság híve vagyok, vagyis szükség szerint mindkettőnknek kellenek kompromisszumok, ha nem felelünk meg 100%osan egymásnak (most itt apróbb dolgokra gondolok, pl rendetlenség, túl sok haverozás, stb) De aki eleve lenézi, alárendeltnek tartja a másikat, ott már gond van. Én azt nem viselném el, és nem is volt még olyan barátom, aki lekezelt volna, mint ahogyan én se őket.
2013. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Én már a kérésnél dobnám. Nem vicc... ha ő már egy harmadikat is akar, akkor én nem vagyok neki elég jó. Persze próbálnám vele megbeszélni a dolgot, hátha javíthatok magamon valamit, de ha csak annyit mondana, hogy kíváncsiságból akkor dobnám, mert előbb-utóbb biztos hátam mögött kavarna mással. Olyanra nincs szükségem.
2013. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Régi vágya ez, én is élvezem. Egyáltalán nem gyakori a dolog.
2013. okt. 23. 17:00
 7/17 anonim ***** válasza:
Csak akkor menj bele, ha te is szeretnéd. Ebben az esetben nem is lennél alárendelt.
2013. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ő akarta jobban, én a kedvéért mentem bele, elég sok mindent le kellett nyelni először..... de aztán egyre jobban belejöttem.
2013. okt. 23. 17:03
 9/17 anonim ***** válasza:
pfff :(
2013. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért kell ezt elítélni..
2013. okt. 23. 17:20
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!