Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mennyire gyakori a leszbikus hajlam?

Figyelt kérdés
Tudom, ez hülyén hangzik, de amilyen ez a mai világ....Félek attól, hogyha beleszeretek egy lányba, akkor osztozkodnom kéne egy másik lánnyal, a ferde hajlama miatt :/ Alaptalan a félelmem? Vagy sokatokban van ferde hajlam?
2013. okt. 23. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kérdésed mögött mi az amit nagyon megakarsz tudni, főleg hogy nőként férfinek adod ki magad:D
2013. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A szexuális orientáció azt jelenti, hogy kihez vonzódsz. Az, hogy kihez vonzódik egy ember, nem mindig egyértelmű. Nem csak heterók és homók léteznek!


Kinsey-nek van egy erősen meghatározott elképzelése erről:

[link]


Németországi példa, egy ott készült felmérés alapján 20-35 éves nőknél

0. kategória 70%

1. kategória 11%

2. kategória 8%

3. kategória 4%

4. kategória 3%

5. kategória 2%

6. kategória 1%

// 20-35-ös pasiknál (0: 47%, 1: 16%, 2: 13%, 3: 9%, 4: 7%, 5: 5%, 6: 3%)

Persze lehet kifogásolni a félmérést, mert nem vett mindent figyelembe, de csak példaként említettem meg.

2013. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert amelyik lány vonzódik a lányokhoz is, akkor az automatikusan meg is csalja szerinted?
2013. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó...Tételezzük fel, hogy attól még, hogy egy lány vonzódik egy másik lányhoz nem csalja meg...De, hogyha kifognék egy ilyen lányt, akkor is ott lenne bennem az érzés, hogy én nem vagyok elég jó neki, amit meg nem akarok érezni...
2013. okt. 23. 17:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért mert valaki leszbikus, nem jelenti azt, hogy hűtlen.
2013. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Hát. Én például leszbikus vagyok, úgyhogy bennem elég gyakori a leszbikus hajlam. Ezzel most nem segítettem.
2013. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne leszbi, vagy bi, akkor nem fog veled szexuális kapcsolatba kerülni.


Te miért hagynád ott a partneredet? Egy másikért?

2013. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem leszbikus, hanem bi vagyok, de az én párom ennek kifejezetten örül :) Főleg, mióta feldobjuk a szexet még egy lánnyal már 3 éve (ugyanazzal), ami az én ötletem volt. Kezdetektől csak 3asban voltunk, és nem csak szexben, hanem bulizni, kirándulni is.
2013. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát... én már feküdtem le lánnyal egyszer, de amúgy nem jellemző. Csak megnézem őket, ennyi, szexuálisan ritkán kívánom meg őket. Nézni szeretem őket, meg a cicijüket fogni.

Egyébként a hetero nők 80%-a biszexuális hajlamú, nyilván más-más szinten, és nyilván ki-ki enged neki, ki-ki nem.

egyébként, ha ilyen kisajátítós vagy, akkor talán egy kis önismereti lecke kéne neked, meg valami, amivel legyőzöd a kisebbségi komplexusodat, nem pedig egy barátnő.

Csak mondom.

2013. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én épp ezért mondom el a barátaimnak már az elején hogy biszex vagyok, és akkor nem lepődnek meg ha egy csinos lány után "véletlenül" megfordulok az utcán ;) de persze ha szerelmes vagyok bármilyen neműbe, akkor rá koncentrálok hiába lennének ferde hajlamaim mint ahogy te írtad. Úgyhogy sztem nem kell izgulnod ennyire neked sem. :)
2013. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!