Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti milyen jelekből jöttök rá, ha egy lány szexelne veletek?

Figyelt kérdés

Nyíltan kimondani félek. Hogy közeledjek felé,úgy hogy rájöjjön.

Kívánom minden részét a pasinak. Szerintem ő is benne lenne,de nem mondja ki csak utalgat rá.Mit csináljak? Szexuális felajánlást nem kérek és ne hülyeségeket írkáljatok. Köszönöm



2013. okt. 23. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
rá markol a tökömre
2013. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azt nem merem
2013. okt. 23. 18:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Abból, ha célozgat arra, hogy szeretne negatív távolságba kerülni velem.
2013. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
pedi mondta,hogy fogjam meg,de azt mondta hogy tudja hogy szégyenlős vagyok ezért nem mondja
2013. okt. 23. 18:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Most mi van abban, ha nadrágon keresztül pl megfogod a cuccot? Onnantól kezdve nagy valószínűséggel úgyis beindul a csávó, és irányít majd ő.
2013. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Említsd meg először h mennyire hiányzik a szex. Hogy bárcsak lenne jelentkező.
2013. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én semmiből se jönnék rá, csak ha megmondaná.
2013. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
írjatok még tippeket,csak én ilyen téren félős vagyok ezt tudja ő is és talàn még annyit se mernék neki mondani ,hogy hiányzik a szex vagy jól néz ki félek tőle. Pedig kérdezte hogy mit csinálok holnap felmehetnék hozzá ezt mondta de nem mertem
2013. okt. 23. 18:24
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem látom a kérdés értelmét. Akkor lenne ugyanis létjogosultsága, ha félénk lenne a pasi, vagy nem lennél biztos benne, hogy tetszel neki, de konkrétan már minden jelét adta, hogy megdugna, akkor most mi van?


Csak fel kell hozzá menned, és megcsinál. Nem kell neked semmi trükköt vagy taktikát alkalmaznod, hogy tudtára add, hogy tetszik neked, hisz tetszel neki.


Amúgy a legtöbb nővel az a baj, hogy képtelen felvállalni és a pasinak egyértelműen a tudtára adni, hogy dugna vele. Csak pillázik meg reménykedik, a barátnőinek meg háborog, hogy a srác nem lép, nem érti, hogy akar tőle valamit. Utálom ezt a női társasjátékozást, hogy nekem valamit észre kéne vennem a csaj szerint, ami szerintem nem is látható.

2013. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen csak én szerelmes vagyok belé,és nagyon zavarba lennék ha oda kerülne a sor hogy levetkőzzek előtte ettől nagyon félek. Ezt hogy küzdjem le?Úgy értem nem vagyok az az ultra vékony csaj de ő azt mondta hogy szép vagyok meg NE foggyak tovàbb.
2013. okt. 23. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!