Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » +20 Fiúk! Válaszolnátok? 21/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

+20 Fiúk! Válaszolnátok? 21/L

Figyelt kérdés

Számotokra nagyon közönséges dolog lenne, ha a barátnőtök imádna titeket lesz0pni?


Én nagyon szeretem csinálni, ezzel fejezem ki, hogy mennyire szeretem, és mennyire kívánom a páromat. Viszont hallottam már egypár fiú szájából (akik szerették a barátnőjüket), hogy: "az ágyban olyan mint egy k**va". Én nem szeretném, ha a leendő barátom aki szeret, ribinek tartson, csak mert imádom őt orálisan kényeztetni.



2013. okt. 26. 19:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
El tudnám viselni.
2013. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a barátoddal :)
2013. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám ezt és örülnék neki, ha leszopna a barátnőm.


25/F


(Egyébként kit érdekel mások véleménye? Ami a hálószobában történik az maradjon kettőtök között...)

2013. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben semmi közönséges nincs ha 1 pár között történik. :)
2013. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"az ágyban olyan mint egy k**va"

Ezt lehet bóknak is felfogni.:)

Legalábbis én annak gondolnám, aki hétköznap visszafogott, monogám típus, viszont amikor együtt vagyunk előtör belőle a bevállalós ribi, azok a tökéletes barátnők:)

2013. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy kettőnk között maradna, viszont nem akarom, hogy magába ezt gondolja rólam.
2013. okt. 26. 19:03
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Magában azt fogja gondolni, hogy ő a legszerencsésebb fickó a Földön.
2013. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőm lenne, akkor nem tartanám közönségesnek. Hiszen akkor szeretnénk egymást gondolom..

Azt, meg hogy "az ágyban olyan mint egy k..va", még félre is érthetted. Lehet, hogy csak dicsekvésnek szánta aki mondta, ezzel csak azt akarta kifejezni a férfitársának, hogy milyen jó dolga van neki otthon az ágyban.

2013. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
De szeretném ha valaki ennyire szeretne engem is! Sajnos nem találom!
2013. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!