Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » +20 Fiúk! Válaszolnátok? 21/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

+20 Fiúk! Válaszolnátok? 21/L

Figyelt kérdés

Számotokra nagyon közönséges dolog lenne, ha a barátnőtök imádna titeket lesz0pni?


Én nagyon szeretem csinálni, ezzel fejezem ki, hogy mennyire szeretem, és mennyire kívánom a páromat. Viszont hallottam már egypár fiú szájából (akik szerették a barátnőjüket), hogy: "az ágyban olyan mint egy k**va". Én nem szeretném, ha a leendő barátom aki szeret, ribinek tartson, csak mert imádom őt orálisan kényeztetni.



2013. okt. 26. 19:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az ágyban mindent szabad, ami mind a két félnek jó! És ez csak kettőjükre tartozik... Én amúgy nagyon csípem a orális szexet, és maximálisan igyekszem kielégíteni az aktuális barátnőmet, de ezt az odaadást ritkán kapom vissza a lányoktól...
2013. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem gondolnam kozonseges dolognak, hogy a baratnom szeret oromet szerezni nekem, tulajdonkeppen ez lenne a szex lenyege egy parkapcsolatban: kolcsonos oromszerzes, amibe minden belefer, ami mindket felnek jolesik es mindket fel izlesvilagaba belefer; es kivel massal osztanank es elnenk meg oszinten a vagyainkat, ha nem a baratnonkkel/baratunkkal?!
2013. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem közönséges, szerintem ő is élvezni fogja!:)
2013. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ehhh...
2013. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nagyon jol esne hogy igy is kimutatja mennyire szeret.

Nyilvan nem szimplan egy farkat akar a szajaba a kerdezo, hanem a parjaet.

2013. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

ennél nagyobb bókot nem tudsz elképzelni. Kétféle pasi létezik. Az egyik kéthetente talán megdug magától, a másik pedig naponta többször is kivánni fog. Utóbbi (én is ilyen vagyok) olyan lányt szeretne maga mellé, aki viszonylag csendes emberek között, hűséges, kedves, aranyos, de az ágyban egy velejéig romlott kis k**urva, aki midenben benne van, stb.. :)

Kár, hogy ilyen lányt még nem találtam.


22F

2013. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hozzám jössz???
2013. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a te korodban ez normális dolog. Ha kibeszél, vagy rosszakat gondol rólad emiatt akkor nem is való hozzád. Addig jó a párodnak amíg így gondolkozol, mert 10-15 év és pár gyerek után ez a hozzáállásod lehet hogy megváltozik majd, de kívánom hogy ne így legyen.
2013. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is szeretem csinálni és eddig csak dicsértek miatta, ne aggódj :)

19/L

2013. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!