Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok szexkapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok szexkapcsolatot kereső lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Olyannal aki nem barátra vágyik, hanem egy jó szexre egy helyes pasival. :)

2013. okt. 26. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy helyes pasinak ez nem probléma... először is állj fel a GYK elől és menj ki az utcára.
2013. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem lehet az utcán leszólítani lányokat hogy szia szeretnél szexkapcsolatot? Ez így nem működik. Pedig elég sok szép lány van Debrecenben :)
2013. okt. 26. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:

ha helyes lennél keresned sem kéne, főleg itt!

de rosszlanyok.hu

2013. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem értem az utolsó válaszolót.

Mi van akkor ha egy normális pasinak nemrég lett vége egy kapcsolata. Barátnőt még nem akar, mert kell egy kis szünet míg elrendezi az érzelmeit, de szexelni szeretne. Olyan lányt keresne aki hasonlóan gondolkodik jelenleg. Nem az a cél hogy minden este más csajt fektessek meg...

2013. okt. 26. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha lenne agyad, tudnád hogy mi a baj veled!

És azt is tudnád hogy ez a világ legegyszerűbb dolga: felszedni ilyen szutykokat. Akár szűz ribiket is.

Az igazán nehéz az az hogy találj egy normális szeretetreméltó nőt.

2013. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem van agyam, de neked ugylátom nem sikerült értelmezni azt amit írtam. Akkor leírom mégegyszer szájbarágósabban.

Egy hosszú kapcsolatomnak lett vége, ezért még nem vagyok készen arra hogy belevessem magam a párkeresésbe. Hagyom hogy lecsengjen az egész, letisztázódjon minden. De szexre azért vágynék amit szerintem nem kell magyarázni hogy miért. Én nem nevezném szutyoknak a nőket mert nem az én sítílusom. Egyéjjszakás kapcsolatom volt már, de minden héten mással nem akarom. Ezért egy állandó szexkapcsolatot keresnék. Ahol a nő is tisztában lenne azzal hogy csak egymás öröméről szól az egész.

2013. okt. 26. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!