Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 50 feletti férfiak, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 feletti férfiak, akik tapasztaltak vagytok és értetek a nőkhöz, női testhez, női lélekhez! Hogyan bántok a hölggyel az ágyban, hogy zajlik egy együttlét?

Figyelt kérdés

Miből áll az előjáték, mit szoktatok csinálni? A szeretkezés milyen?

Minden részlet érdekel. :)



2013. nov. 2. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
30 percen keresztül próbálják felállítani... Aztán 2 perc után ujjazással folytatják.
2013. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lassan de biztosan:))
2013. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért vannak túlmisztifikálva az idősebb férfiak (azaz de, csak ugye nem vagyok nő, így hiába is értem, nem élem át). A legtöbb szexet fizikailag kb. 20-25 évesen bírtam, a technikám pedig nem sokkal később szintén elérte a létező legjobbat, kb. 30 éves koromra, amit azóta is sikerül tartani.


Mondjuk érdekesség, hogy nekem is volt 2 olyan fiatal lány az életem során az utóbbi 15 évben, akikkel simán lefekhettem volna különösebb erőfeszítés nélkül. Szóval jók ezek az apakomplexusos, önmagukhoz képest nagyon idős férfiakhoz vonzódó nők, hiszen így annak, aki vevő rájuk, jut idősen is fiatal punci. Én maradtam a feleségem mellett, akit jobban szeretek és tisztelek annál, minthogy megtettem volna, de a tudat is jó elégtétel volt, hogy megtehettem volna.

2013. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56/F egyébként.
2013. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!