Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan orvos vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan orvos vagy olyan civil szervezet aki segítséget tud nyújtani 25+ szüzeknek? Vagy csak az öngyilkosság marad az egyetlen lehetőség?

Figyelt kérdés

Hogyan kell egyáltalán kérelmezni ilyet? Mert ha bemegyek a körzeti orvosomhoz és azt mondom neki, hogy szűz vagyok ennyi idősen és emiatt már egyre kevésbé bírom elviselni az életemet akkor szerintem kiröhögne.


Létezik olyan ember akár orvos vagy szervezet formájában ebben a mai mocskos szemét világban, aki képes átérezni a lelki fájdalmaimat?


Senki nem ért meg. A környezetem is csak megaláz, viccelődik rajtam és kiröhög. Azzal élcelődnek, hogy fizessenek-e egy prostit, persze amúgy sosem tennék meg igazából csak szemétkednek vele, de én nem is akarnám, mert nekem fontos lenne, hogy egy lány önmagamért legyen velem, ne azért, mert valaki erre kényszeríti vagy ő kényszerül rá a pénzért és csak arra az időre amire kifizetem. Ez annyira rossz érzés lenne.



2013. nov. 4. 01:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
nem írnak fel közgyógyra k*urvát :D
2013. nov. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Ezek a szimptómák, amiket felsoroltál személyiségzavarra és depresszióra enged engem következtetni. Ha elmész a háziorvosodhoz, ne azt mondd neki, hogy szűz vagy; hanem csak azt, hogy egyszerűen nem vagy képes elviselni az életet és öngyilkosságon is gondolkodtál már...


Utal is tovább és ott majd segítenek, hogy rendbe tedd magad!

2013. nov. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
3%
Homoszexuálisok szövetsége.
2013. nov. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Amit csinálsz azt önkinyzásnak nevezik. Sok sikert a remete élethez.
2013. nov. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan mondom ezek a kérdések egyre szánalmasabbak és szánalmasabbak... pedig már vagy egy fél éve azt hittem, hogy nincs lejjebb, de még mindig megy nekik...
2013. nov. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

# 5:

A mentális betegeket csak egy mentális beteg tudja megérteni. Akik még nem érezték át azt a poklot, amin néhányunk átesik... az nem fogja megérteni azt sem, hogy miért megy annyira az önsajnáltatás és társaik... (mondom ezt úgy, hogy még egyszer sem írtam ki önsajnáltató kérdést.)

2013. nov. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
segíts rajtuk sári!
2013. nov. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
6-os: Mentális betegségek között is nagy eltérések vannak. Azt, hogy valaki azon siránkozik nap mint nap, hogy még mindig szűz, de szart sem tesz érte, azt bizony nem tekintem mentális betegségnek.
2013. nov. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

# 8:

Pedig az. Én is mentálisan beteg voltam/vagyok és régen én is rengeteget siránkoztam; csak nem full idegeneknek az interneten, hanem ismerősöknek. Csak azóta már pár kezelésen átestem, így kicsit kikupálódtam.

2013. nov. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
És mégis hol lehet kikupálódni?
2013. nov. 4. 01:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!