Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Huszonéves Fiúk! Mennyi ideig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves Fiúk! Mennyi ideig várnátok a szexre, ha szeretitek az adott lányt vagy ha nem szeretitek? Sok különbség lenne?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a lány is a húszas évei elején jár és még szűz.

2013. nov. 25. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ameddig kell, addig.

Ha nem szeretném, akkor nem is érdekelne egyáltalán...


22/F

2013. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1-2 hónapot max.
2013. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 zotanbro ***** válasza:
maximum fel ev de nagyon max!!
2013. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1-2 napot.
2013. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

2 hónap, talán.

Most ezt mondom de ha ilyen szituba lennék lehet h várnék többet is.

2013. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha látom a lányon h nem csak az agyamat húzza, és nem azért nem fekszik le velem mert épp mással csinálja, akkor ameddig kell ;)
2013. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Fél év maximum,de előtte azért petting és hasonlók mehet nyugodtan. :) Amúgy én is még szűz vagyok,és 22 éves srác,szóval nem csinálnék belőle olyan nagy problémát,de azért butaság lenne ennyi idősen fél évnél tovább húzni.Addigra biztosan meg tudnám teremteni neki azt,hogy megbízzon bennem annyira,és készen álljon rá.De ha nagyon nem akarja,várhatnánk többet is,csak ott már azért érdekes lenne.
2013. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amennyit szükséges egészséges kereteken belül. Nálam ez max 2-3 hónap.
2013. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akik 1-2-3 hónapot írtak, ha nem történik meg ennyi idő alatt, akkor szakítanátok?
2013. nov. 25. 18:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretem akkor akármennyit. ha nem tudom megszeretni bizonyos időn belül akkor mindegy a szex mert nincs értelme a kapcsolatnak.
2013. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!