Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretitek szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek szép fiúkat? Akik nem jóképűek és férfias arcuak, hanem inkább szépek. A kettő között szerintem van különbség.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A fiúk nem szépek, csak helyesek :) És a helyesek persze bejönnek :D Szép fiú? az milyen??
2013. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem a babaarcú fiúkat.:DD
2013. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

[link]


hát hogyne! :D

2013. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen b*zis, aki a hajával, ruhájával van elfoglalva, akkor nem kell!


Ha természetesen cuki, akkor az tetszik.

2013. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3as! A képen látható neked babaarcú? Szerintem nem éppen ilyenre gondolhatott a kérdező, akit te linkeltél karakteres, számomra kifejezetten ronda.
2013. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
na neeee, Ezra olyan szép, mint fény!!! :D
2013. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Én igen, nagyon :D pont ma reggel is volt egy srác a buszon, és egész végig benne gyönyörködtem..xd olyan aranyos volt, ráadásul a szemei is...áááááá meghaltam :$:ÉD

15l

2013. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!