Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőm eddig 2x csinálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm eddig 2x csinálta nekem orálisan. De nem valami jó mert fáj néha közbe, szerintem a foga hozzáérek a farkamhoz és olyan kis ügyetlen. Szerintetek idő után majd bele fog jönni? Nem akarom neki mondani mert nem akarom megbántani :/ 18f 16L

Figyelt kérdés

2013. nov. 25. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%

Dobd ki.

Amelyik nő nem tud jól cumizni, azzal nem érdemes foglalkozni.

2013. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Mindenképpen mond el neki, hiszen így neked se lesz jó, mivel azt hiszi így hogy neked is jó és nem fog változtatni rajta
2013. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
verd ki a fogát...
2013. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
majd bele tanul...
2013. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 theBarbi ***** válasza:
Fiatal még! Magyarázd el neki hogy te hogy élvezed, örülni fog neki ha szólsz! Mind a kettőtöknek jobb lesz!
2013. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kommunikáció nélkül nem fog menni. Nem csak ez. Egy kapcsolat alapeleme az őszinte beszéd. Szóval finoman, de őszintén mond el, hogy tudná ezt jobban is csinálni neked, megmutatod neked hogyan a jó. :)
2013. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy lassabban csinálja és figyeljen oda rá.
2013. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
meg kell beszélni. ha nem mondod neki, hogy mikor jó és mikor nem, hogy csinálja, akkor magától nem fogja tudni megtanulni, ha időt hagysz neki, akkor sem.
2013. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szamo77db ***** válasza:
Okosan, szépen, türelmesen vezesd rá, hogy mit szeretnél, ha másképp csinálna. Életében most csinálja először, nem is lehet elvárni, hogy hú, micsoda profi legyen! Ha az lenne, akkor meg az idegesítene, hogy vajon ki taníthatta meg.
2014. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eleinte nekem sem ment, de szólt a párom, hogy fogazok. De belejöttem. Máramár Istennő vagyok. :D
2014. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!