Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hölgyem! Vajon Te képes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyem! Vajon Te képes lennél rá?

Figyelt kérdés
Ha valaki képes lenne olyan testi-lelki gyönyöröket okozni neked napjaid jó részében, amiről még álmodni se mertél, ha olyan biztonságban és örömben lenne részed, aminél jobbat nem kívánhatnál, képes lennél minden büszkeségedet odaadni neki és szolgálatára lenni?
2014. jan. 29. 22:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Soha. :D
2014. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Mi? Hogyan?

Igen képes lennék, ha szerelmes lennék belé, és viszont.

2014. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ha párkapcsolatról lenne szó, melyben a felek egyenlőek: igen.

Egyéb esetben: NEM.

2014. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

3-as:


"képes lennél minden büszkeségedet odaadni neki és szolgálatára lenni?"


Ez a rész nagyon nem úgy hangzik, hogy a felek egyenlőek...

2014. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Kiegészítés: Szerelem és szeretet, ami a PÁRkapcsolat része.
2014. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

T.Veronika

Akkor természetesen a NEM a válaszom. (3-as voltam)

2014. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mit takar pontosan a kérdés? Mit kellene tenni, ami a büszkeség feladásával jár? Kölcsönös érzésekről beszélsz?
2014. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Látom, kicsit ki kell egészítenem... tegyük fel, hogy egy olyan lénnyel találkoznál, aki nem teljesen ember. Valami jelentős angyali hatalommal rendelkezik. Az első pillanatban belé szeretsz, és ő is beléd. Minden egyes pillanatot csodaként élsz meg. Lesed a szavait, és állandóan eszedbe jut földöntúli illata ha épp nincs ott. De aztán előjön, hogy neki van igaza. Nem érsz fel hozzá. Épp ezért ő dönt, neked azt kell tenni, amit mond. Persze sosem durva veled, csak tényként közli, mi a helyzet. Támogat, de elvárja, hogy engedelmeskedj. Valami ilyesmit kell elképzelni...
2014. jan. 29. 22:48
 9/23 anonim ***** válasza:
te mit vettél be?:D:D:D én is kérek:D
2014. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok én ló.
2014. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!