Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hölgyem! Vajon Te képes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyem! Vajon Te képes lennél rá?

Figyelt kérdés
Ha valaki képes lenne olyan testi-lelki gyönyöröket okozni neked napjaid jó részében, amiről még álmodni se mertél, ha olyan biztonságban és örömben lenne részed, aminél jobbat nem kívánhatnál, képes lennél minden büszkeségedet odaadni neki és szolgálatára lenni?
2014. jan. 29. 22:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Amúgy jól érzed magad, kérdező? :D
2014. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ez már annyira elvont, hogy komolyan tetszik. :-))
2014. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

a sötét/szürke/szabadság ötven árnyalata?

Christian Grey? :O

2014. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDD

Most ezt...hogy? én... nem értem. Mi értelme van ennek? Úgysem lesz ilyen, szóval az ember bele se tudja gondolni magát.

2014. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
igen, képes lennék
2014. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Különös fantazma, erről írni is lehetne. :D

Amúgy Grey messze áll a misztikustól szerintem.

2014. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is, Grey egészen más kategória. De neki bármikor engedelmeskednék :D Egy ilyen kérdező által leírt "lénynek" viszont nem tudom. Ha tényleg akkora szerelemről van szó, akkor persze, nyilván. De más esetben nem hiszem.
2014. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

:D


Én viszont fordítva. Inkább egy misztikus lény, mint G. Ha tényleg ennyire földöntúli és érzéseket ébresztene bennem, akkor igen. :)

2014. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Ki tudja, talán semmi se lehetetlen... a fizikusok szerint a világ anyagának csak 4,6%-a látható :). Nem érzitek úgy, hogy ez a tudás felszabadít titeket? Hiszen akkor bármi lehetséges... talán mégis van valami a csillagokon túl...

Mi van, ha egy ilyen lény úgy járkál fel-alá az emberek közt, mint bárki más? Sötét szövetkabátot hord és lassan lépdel az utcán. Az emberek, akik a közelébe érnek, különös bizsergést éreznek. Talán észre se veszik elsőre... Rejtélyesen mosolyog.

Nem, nem szedtem semmi szert... inkább a vakság a drog:)

2014. jan. 29. 23:14
 20/23 anonim ***** válasza:

egyetértek kérdező (:

bármi lehetséges, jó is lenne ilyennel találkozni

2014. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!