Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Állítólag a homoszexualitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag a homoszexualitás genetikai betegség, akkor mi van az olyan férfiakkal akik hetero létükre a börtönben lefekszenek más pasikkal? Akkor ők elkapták és buzzák lettek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 09:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze a kérdés költői, de érdekelne akkor mi is van. Hiszen ha a faszimádat genetikai lenne akkor a börtönben sem kefélnének a hetero pasik. Szerintem.
2014. febr. 7. 09:41
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A hiba az alapfeltevésedben van.
2014. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem ragályos! Az agyban dől el minden. Régen láttam egy filmet róla. Valamelyik ismeretterjesztő csatornán. Halott emberek agyát vizsgálták. És az agyban valamelyik tartomány a melegeknek látványosan kisebb. Talán fele akkora mint a heteró férfiaknak. De ez már a születéskor eldől.
2014. febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

tudod a kényszer nagy úr... Egyébként a 100%-ig heterok nem is szoktak a befogadó felek lenni, ök a fiúk, hidd el hogy csak az számit hogy lyuk és nem arra gondolnak közben hoghy dejó hogy egy pasit d.gok.

Az a genetikai aki nem vonzódik a nökhöz egyáltalán.

2014. febr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A börtönben erőfitogtatásból és megalázásból erőszakolják meg egymást...Nem pedig szeretkeznek egymással.
2014. febr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem butaság kijelenteni, hogy ez betegség, rendellenesség. Ez csak ízlés kérdése.* Ha az emberek többsége nem szereti a spenótot, és én mégis, akkor ezért joguk lenne engem betegnek titulálni? Hát nem.


*Vagy személyiségé? Ha ízlésé, akkor könnyen változik, ha a személyiségünk (amely 13 éves korunkig kialakul) része, akkor nehezebben. Talán egy nő által molesztált kisfiú könnyebben lesz meleg, így a rossz élmény hatására formálódik a személyisége, az ízlése. Része vajon az ízlés a személyiségnek? Mi van azzal, amikor szándékosan megkedvelünk valamit magunk körül? Lehet-e egy olyan embert homoszexuálisnak nevezni, aki magára erőltette a heteroszexuális életformát, el is fogadta, és a mai napra már a magáénak érzi?

2014. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem voltál ötös genetikából, mi, A genetikai betegségek öröklődés útján terjednek nem pedig úgy, hogy rátüszköl az illető valakire.

Egyébként a homozsexualitás csak annyira genetikai betegség, mint mondjuk a kék szem. De erről is folynak még viták, hogy genetikai hajlam-e csupán, vagy az anyaméhben kapott hormonok is befolyásolják-e a dolgot stb.

Heteroszexuális ember is lehet kíváncsi és épp kipróbálhatja, attól még nem lesz valaki homoszexuális. Egyébként meg a börtönben sok esetben az alig nevezhető "szexnek", sokkal inkább nemi erőszaknak. Egy erőszaktevő nemi hovatartozásán meg rohadtul nincs kedvem agyalni.

2014. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Genetikai betegseg? Valoban? Ennyire szuk latasu nem lehetsz, mi az hogy a homoszecialitas betegseg? Ez egyatalan nem betegseg az hogy ki melyik nemhez vonzodik annak semmi koze se a genetikahoz se a beteseghez. IZLES!
2014. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!