Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párommal tegnap szeretkeztünk....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal tegnap szeretkeztünk. Most fordult elő velünk először hogy, én voltam fölül és ő alul. De valamiért szerintem nem kedvelhette ezt a pózt. Mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csinálhattam rosszul, az elején lelkesnek tűnt, de amikor elkezdtem mozogni, már nem tetszett neki. Megkérdeztem tőle, ő azt mondta jó volt, de utána azt is kifejtette, hogy legközelebb megint a misszionárius pózt fogjuk előtérbe helyezni. Szeretnék tanácsot kérni, hogy mi lehetett rossz? Köszönöm az értelmes válaszokat, kérem akinek csak humoros vagy alpári megjegyzése lenne, az inkább nem is írjon.
2014. febr. 7. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szög nem volt neki megfelelő. Vagy éppen az a tempó, amit diktáltál.
2014. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ütem/és vagy dőlés szög.

A fő gondja az volt, hogy a te ütemedben lovagoltál, és nem az ő megszokott és kedvelt ritmusa volt.

Próbáljátok összehangolni. Te ülj rá, és neki majd mondania kell, hogy ahogy hajolsz előre és gyorsabban/lassabban vágtázol, akkor neki melyik a jó.

Egyrészt kicsit hajolj rá, (vagy jobban) amig jelzi, és gyorsits,lassits.

Igy meglesz a jó izgatás, és mindkettőtöknek megfelelő ritmus :)

2014. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem jól csináltad, csak jobban el kell találni a pozíciót...
2014. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor csinálod,közben kell megkérdezni, hogy pl "így jólesik? csináljam lassabban/gyorsabban?
2014. febr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet.

1. Elvetted tőle az irányítást és ezt nem kedveli.

2. Túl izgató számára a póz és nagyon arra kell koncentrálnia, hogy ne élvezzen el hamarabb, szintén nem ő irányít.

3. Rossz volt a mozdulat, rossz a szög, ettől olyan érzés kicsit, mintha el akarnád törni. Nagyon heves vad szexnél lovagló pozícióban elő is fordul néha a pénisztörés.


Hirtelen ezekre tudnék gondolni.

2014. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is ez a probléma. úgy nem tetszik neki ahogy én mozgok, de ha meg máshogy csinálom, az meg engem nem izgat.

de a világért meg nem mondaná, hogy jó neki, kérdezem és vagy mintha süket lenne, vagy rámondja mindenre hogy jó, aztán szex után meg közli hogy nem jó, legyen misszionárius.

amit én viszont már unok, de nagyon.

próbáltam rávenni más pózokra, akkor vagy egyszerűen képtelen megcsinálni, vagy kapásból rámondja, hogy nem.

így viszont nem lehet segíteni a dolgon... én is megoldást keresek, de nem tudom mi lehetne jó

2014. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat!


Nem tudom mi a megoldás, de nem adom fel egykönnyen. Felvettem neki az ötletet, mi lenne ha megint lovagló pózt lenne, és figyelem a reakciót, aztán pedig megbeszélem vele. Mert tegnap este akárhogy kérdeztem a válasz: jó volt!

2014. febr. 7. 11:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok felül lenni. Próbáld mindenhogy, lassan, gyorsan, mélyen, csak kicsit bedugni. Érezni fogod, hogy jó neki. Tedd a kezét a popsidra és hátha elkezd mozgatni, hogy neki hogy jobb.

Mi mindent kipróbálunk kb egy alkalommal, imádok lovagolni rajta!

2014. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem unom a misszionáriust, de elég nagy a fantáziám és szeretnék vele mást is kipróbálni, úgy hogy mindkettőnknek jó legyen.
2014. febr. 7. 11:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Én miért szeretem:

- mert láthatom egészében a csajt

- nem kell annyit mozognom, nem én irányítok

- nem olyan izgató fizikálisan, tovább bírom

- kezeim szabadok, fogdoshatok


Amiért nem szeretem:

- nem olyan izgató

- nem én irányítok

- elsülni nem szeretek gravitácó ellen, mert csak "félig jön ki"

- a csaj rosszúl mozog, amihez azért neki is kell tapasztalat

- a csaj könnyen elfárad, nincs hozzá szokva

- a csaj nem tudja mit csináljon magával

- a csaj nyom néha, hiába 50 kiló és én jól tartom magam


összegzés:

Nagyon jó "előjátéknak", első póznak, fogdosáshoz és akkor ha a csaj ért hozzá. Sajnos ezt meg kell tanulni mint az orált és mint ahogy nekünk is a különböző technikákat amiket felül használunk. Ehhez gyakorlás kell.

De utána szeretek átváltani, és elsülni mindenképpen felül vagy más pózban szeretek (kivéve ha azon van a lényeg, hogy ott süljek el és a csaj úgy mozog)


Szerintem a barátodnak is hasonló lehet mint nekem

2014. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!