Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párommal tegnap szeretkeztünk....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal tegnap szeretkeztünk. Most fordult elő velünk először hogy, én voltam fölül és ő alul. De valamiért szerintem nem kedvelhette ezt a pózt. Mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csinálhattam rosszul, az elején lelkesnek tűnt, de amikor elkezdtem mozogni, már nem tetszett neki. Megkérdeztem tőle, ő azt mondta jó volt, de utána azt is kifejtette, hogy legközelebb megint a misszionárius pózt fogjuk előtérbe helyezni. Szeretnék tanácsot kérni, hogy mi lehetett rossz? Köszönöm az értelmes válaszokat, kérem akinek csak humoros vagy alpári megjegyzése lenne, az inkább nem is írjon.
2014. febr. 7. 11:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
De miért nem olyan izgató??
2014. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!