Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
19 Éves lány vagyok, a barátom elhagyott, bár még szeretem... Viszont van egy férfi, aki igyekszik már egy ideje befũzni engem, hogy legyünk szeretôk. Szóval nyiltan vállalja, hogy nem akar kapcsolatot. Helyes egy ilyenbe belemenni? Az mondta, az segít 'felejteni'.
2014. febr. 7. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogy akarsz e szexet rendszeresen egy szimpatikus pasassal. Ne mi döntsük el, hogy neked mi a helyes, és jó, ennyi szexuális önállóságod legyen :)

Teljesen lényegtelen melyikünk szerint helyes, vagy nem az, ha te tudod, hogy egy rendes pasival fixen mindig tudsz szexelni, és ez neked kell, jólesik, vagy csak időnként esik jól, akkor hajrá. Ha pedig nem tudod elképzelni a szexkapcsolatot, akkor meg nem.

rátok tartozik, nem mondod be a hiradóban, kit érdekel, hogy ki mit mond?

2014. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem semmiképpen se!!!
2014. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert eddig, amikor egymagam döntöttem, mindig rosszul döntöttem.
2014. febr. 7. 11:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Én soha nem értettem a dilemmát az ilyen helyzetekben. Nem jár kötelezettségekkel, nem veszítesz vele semmit, viszont nyerhetsz. AKkor tulajdonképpen mi a gond?? AZ helyes, amit te annak tartasz, és a felejtést biztos nem hátráltatja, de ha jó szerető az illető, akkor még segíti is.
2014. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 pamparamm ***** válasza:
Ilyet én is mondtam már csajnak, ez tényleg jó duma... :D
2014. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És nem leszek tôle rosszabb ember? mert hát mindig leszólják azokat, akik belemennek az ilyesmibe...
2014. febr. 7. 11:45
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Ehh. Pont ezt mondom, hogy este döntsd el, ne mások.

Másrészt mindenkinek az orrára kötöd, hogy van egy szeretőd?

NE mások mondják meg hogyan élj!

2014. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, természetesen nem dicsekszem vele.
2014. febr. 7. 11:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne menj bele. Nézz magadba és rájössz, hogy rossz döntés lenne.
2014. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dugj vele. Rövid az élet.
2014. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!