Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rossz embernek számítok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz embernek számítok, ha a nőkben először a szépséget keresem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy szép nő ugyanúgy lehet undok, és pénzéhes, de a ronda kövérek akkor sem hoznak lázba.

2014. febr. 7. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, egyszerűen te ilyen vagy, pont
2014. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése. Meg van a jogod hozzá, hogy a szép nők tettszenek. Más kérdés, te bejössz-e nekik.
2014. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
adtam zöld kezeket, köszi a válaszokat
2014. febr. 7. 17:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem...egy szép nőben meg lehet találni a belső értékeket, ugyanúgy mint egy átlagosban/csúnyában.
2014. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, mindenki a számára szépet keresi
2014. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Moszuke ***** válasza:

mindenki ezt csinálja. a maga szemében szépnek látszó párt keres.

kétlem, hogy valaki úgy keresne párt, hogy hmm ott az a csaj aki baromira nem jön be, de megpróbálom majd lesz valahogy!

(najó én voltam ilyen gyökér régebben, de kemény 1hónapig húztuk..xd nem szépül meg ha nem érzed a szikrát első látásra)

2014. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nem minden férfi először azt nézi meg egy nőben hogy milyen segge van, mellei és csak utána jön az arc és a többi. ez teljesen normális, ha fordítva lenne az gáz lenne. hát most gondolj bele egy szép csinos nő hamarabb felhívja magára a figyelmet, mint egy csúnya, de viszont nagyon inteligens. többek közt ez azért is, mert a a külső jegyek azok nagyobb benyomással bírnak első látásra mint a belsők, Egy csúnya lányra nincs rá írva hogy hány diplomája van!
2014. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, miért lennél emiatt rossz? Azonban ez csak akkor vezet jóra, ha kifejezetten a számodra megfelelő személyiségű nőket keresed a szépek között, pl. a nem pénzéheseket, nem r*b*ncokat, hanem a felnőtt, értee gondolkodásúakat, stb. Engem sem hoz bármelyik férfi lázba, szóval ez teljesen normális.
2014. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
minden ferfi szep nore vagyik, hat a viselkedese mar sztem mas teszta. de nem vagy rosz ember. minden ember szep part keres maganak, legyen az iletto ferfi v no
2014. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!