Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jobban szopna a barátnőm ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban szopna a barátnőm ha előtte egy kis alkohollal enyhítené gátlásait?

Figyelt kérdés

Nem akarom őt leitatni és kihasználni, hiszen józanon is csinálja nekem, de nem éli bele annyira magát és így nekem sem annyira jó.


Ha fogyaszt egy kis alkoholt, amitől szebbnek látja a világot, a gátlásai is felszabadulnak, és jobbam fogja csinálni, beleéléssel?


2014. febr. 7. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
próbáld ki :D
2014. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan itasd le...
2014. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Moszuke ***** válasza:
talán okkal nem éli bele magát. az alkohol félmegoldás az ok megszüntetéséhez, de tény, hogy egyszerűbb mint leülni beszélgetni.
2014. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ó, Istenem! :D

Cumicecil.

2014. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, és gáz vagy. Szerintem ezt nem ezzel kell elintézned, sőt talán ezt magában kell lerendeznie nem is neked kellene megoldást találnod. Maximum őszintén beszélj vele, hogy mit szeretnél még, mitől és hogy lenne jobb (technikát, nem beleélést), és éreztesd vele, hogy nem kell aggódnia, értékeled amit csinál...
2014. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
egy marha vagy. mar bocs. nem gondolkoztal meg azon miert nem eli bele magat? lehet az oknal kellene kezdeni, nem? es minden alkalommal itatni akarod? hogy kepzeled egyaltalan? nem lehet hogy nem az o gatlasaival van a gond hanem a te gondolkodasoddal?
2014. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Hát biztos csak a végén ne legyen belőle alkoholista.:D
2014. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Vélhetően. De azért ne legyen sok, nehogy visszajöjjön neki az az ital!
2014. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
vagy a pia felkavarja a gyomrát amikor a szájába veszi a szerszámod elrókázza magát
2014. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A nőnek azért kellene ezt csinálnia ,mert örömet akar okozni a párjának .


Épp most olvastam egy régebbi kérdésre a válasz amit egy olyan nő írt aki nem volt túl tapasztalt és nem akart orálozni . A lényeg ,hogy nem erőltette rá a párja hanem hagyta míg ő maga akart ezt megtenni .


Gondolom ,ha mehittebb lenne a kapcsolat ,vagy nem érezné magát , mit tudom én kellemetlenül ,akkor jobban is csinálna mert bele is élné magát .

2014. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!