Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jobban szopna a barátnőm ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban szopna a barátnőm ha előtte egy kis alkohollal enyhítené gátlásait?

Figyelt kérdés

Nem akarom őt leitatni és kihasználni, hiszen józanon is csinálja nekem, de nem éli bele annyira magát és így nekem sem annyira jó.


Ha fogyaszt egy kis alkoholt, amitől szebbnek látja a világot, a gátlásai is felszabadulnak, és jobbam fogja csinálni, beleéléssel?


2014. febr. 7. 21:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Egyébként szoktunk iszogatni, de még olyankor sose csinálta nekem. És nem akarom hogy beokádjon, nem csak azért mert rám menne, hanem amúgy se szeretnék ilyet.


Csak kíváncsi voltam a véleményetekre.


Még annyi hogy kezdő a témában és nem vagyunk együtt túl régóta.

2014. febr. 7. 21:46
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Én pl ügyetlenebb vagyok kicsit ittasan. Ettől függetlenül így is kimagasló tehetség vagyok.

2014. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tűnsz bunkónak .


Nekem semmi tapasztalatom nincs ilyen téren , mert nem volt olyan érzelmi kapcsolatom , amikor akartam volna . Játszadoztam a gondolattal ,de nem tudtam megtenni . Mindegy ez más téma .


Mi lenne ,ha egy picit hanyagolnátok a dolgot , legyél kicsit türelmes és megértő , ha már csinálta neked , akkor gondolom fogja majd később is , csak lehet hogy fel kell ezt neki dolgoznia agyilag ,érzelmileg .

2014. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13-as, lehet hogy igazad van és várnom kéne vele, persze ha ittunk egy kicsit és arra kerülne a sor, nem fogok ellenkezni


Meglátjuk.

2014. febr. 7. 22:07
 15/15 anonim ***** válasza:

Megint a 13-as vagyok .


Vannak nők akiknek megy ez simán és vannak akiknek nem olyan természetes dolog . Ez a lány lehet , hogy az utóbbi . Csak szépen finoman .

2014. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!