Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szemét dolog lenne visszakérni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dolog lenne visszakérni, amiket tőlem kapott?

Figyelt kérdés
csúnya szakítás volt, kapott tőlem rengeteg csinos ruhát, előtte ágról szakadt volt, meg egyéb értékes dolgot, és persze én is vissza adnám neki, amiket kaptam, annyira dühít, hogy azokban a ruhákban fog páváskodni, és felszedni valami hapsit. És ami még ok, hogy félek kibékülünk, pedig semmi jövője, már többször volt ilyen szakítás, de ha visszakérném, akkor tuti nincs visszaút, nagyon megutálna
2014. febr. 8. 07:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Alapból szerintem nem lenne jó dolog visszakérni az ajándékot... Azt még akkor kapta , amikor együtt voltatok. Gondolom nem fogja hordani , mivel tudja , hogy hozzád köthető.
2014. febr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem fog pucéran mászkálni, szinte minden cucca tőlem van, a régi ruháit kidobta, mind ócska volt, és sok más is, laptop, ékszerek, táskák, ezeket mind használja
2014. febr. 8. 07:45
 3/18 anonim ***** válasza:

Ne hanytorgass, ez pitianer dolog!!!


Amikor adtad, szivesen adtad ... dolog lezarva ... utolag visszakerni csak akkor kerhetned, ha akkoriban kolcson adtad volna.


Ne legyel ilyen, mert nem jossz ki jol belole.

2014. febr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Es mihez kezdesz a noi ruhakkal?
2014. febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
csak ne nézz oda amikor látod, ne foglalkozz vele
2014. febr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem tudom, eladom, de a lényeg persze hogy neki rossz legyen
2014. febr. 8. 08:02
 7/18 anonim ***** válasza:
Ki fog nevetni, le fog nezni, ocska pitianernek fog tartani es egyaltalan nem lesz rossz neki.
2014. febr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem szemét dolog lenne hanem nevetséges.
2014. febr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem illendő. Az ajándék az ajándék!


Egyébként is mihez kezdenél egy rakat női dologgal?

2014. febr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igazából nem szemét dolognak nevezném, hanem pitiánernek.

Sokkal elegánsabb és magasztosabb dolog lenne azt csinálni, hogy megszakítasz vele minden kapcsolatot és leszarod a cuccokat. Sőt, én pl ugyanúgy hordom és használom az összes holmimat, amit az exemtől kaptam, mint annak előtte, mivel ezek tárgyak. Nálunk is csúnya szakítás volt és engem meg inkább az bántott meg nagyon mélyen, hogy egy csomó mindent itthagyott, amikor elköltözött. Ez nekem sokkal sértőbb, mintha tudnám, hogy mindent használ.


Úgyhogy szerintem légy gavallér, ne őmiatta, magad miatt. A saját belső tartásodnak és az egódnak használnál azzal, hogy egyszerűen nem foglalkozol vele, hagyd élni, de legfőképpen saját magadat hagyd élni. Szard le őt is meg a cuccokat is. És kerüld őt. Én is azt teszem. Nekünk 15 éves kapcsolat szűnt meg, ő hagyott el engem, utána ugyan próbálkozott a kapcsolatfelvétellel, de én teljesen elvágtam minden összeköttetést. Nem veszem fel a telefont neki, nem válaszolok semmire, kerülöm. Kitiltottam az életemből. Ez jobban én vagyok, mintha elkezdenék mocskolódni és anyagi javakon rugózni.

2014. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!