Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szemét dolog lenne visszakérni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dolog lenne visszakérni, amiket tőlem kapott?

Figyelt kérdés
csúnya szakítás volt, kapott tőlem rengeteg csinos ruhát, előtte ágról szakadt volt, meg egyéb értékes dolgot, és persze én is vissza adnám neki, amiket kaptam, annyira dühít, hogy azokban a ruhákban fog páváskodni, és felszedni valami hapsit. És ami még ok, hogy félek kibékülünk, pedig semmi jövője, már többször volt ilyen szakítás, de ha visszakérném, akkor tuti nincs visszaút, nagyon megutálna
2014. febr. 8. 07:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas.
2014. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ajándékot visszakérni szimplán bunkóság.

Nem sok tartás lehet benned.

2014. febr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

tartás :) na ne fárassz

düh, kétségbeesés, és bosszúvágy

2014. febr. 8. 10:22
 14/18 anonim ***** válasza:

Ajándékot nem köteles visszaadni, vagyis földhöz is vághatod magad, az akkor is már az övé.

Ha ennyire aljas és pitiáner vagy, nem csoda, ha dobott a p*csába, szar ember lehetsz.

2014. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Bosszú? :DDD

Megmondom őszintén és a volt barátnőd helyében szétröhögném magam rajtad. Én azt tanácsolom, ne tedd magad ilyesmivel közröhej tárgyává, te kerülsz ki rosszabbul belőle.

De te tudod. Szemétségnek nem szemétség egyébként, csak szánalmas.

2014. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 szamo77db ***** válasza:
Ezzel a visszakéréssel ne foglalkozz tovább! Szerintem úgy jelezd neki, hogy nem érdekel téged már, hogy nem válaszolsz esetleges SMS-ekre, e-mailekre. Ha hív, ne fogadd a hívását. Ebből értenie kell, hogy mi az ábra. Magadban dühönghetsz a neki vett ajándékokon, de ne kérj vissza semmit. Hadd használja a ruhákat, ha őt nem zavarja, hogy esetleg egy új fiúval olyan ruhákban kavar, amiket tőled kapott anno!
2014. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb, ha inkább nem foglalkozol vele. Ha azt akarod, hogy ne legyen visszaút ha keres ne válaszolj, tiltsd le mindenhonnan, nézd levegőnek.

Ha tudod, hogy nincs jövője a kapcsolatnak, meg kell magad erősítened és ebben semmilyen bosszúhadjárat nem segít, hanem egy komoly, elkötelezett döntés.


Én is voltam ilyen se veled, se nélküled kapcsolatban, ahol folyamatos szakítások, kibékülések mentek, aztán már úgy kikészültem benne, hogy magamra sem ismertem. Le kell zárni és kész. Akármilyen fájdalmas. Ha belemész mindenféle bosszúba, az is csak alkalom arra, hogy találkozz és kapcsolatba kerülj vele. Nincs értelme.

2014. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem egyik pasim azt mondta, hogy ő azért szeret engem az általa vásárolt ruhákban látni, mert ez számára olyan, mintha kiírta volna rám, hogy az övé vagyok.

Megkérdeztem, hogy szakítás után nem rossz ez a tudat, de meglepett.

Ha a csaj a szakítás után is az ex-től kapott cuccokat használja, akkor ezzel is azt jelzi, hogy még mindig nem független tőled. Gondolj bele: az új pasijával készül lefeküdni, és az általad vásárolt ruhában teszi ezt. Szerinted nem fog eszébe jutni a dolog? Bele fogsz avatkozni minden kapcsolatába, még ha csak gondolati szinten is.

Rövid távon persze hogy rosszabb lenne neki, ha ott maradna egy üres ruhásszekrénnyel, de hosszabb távon nem. És ha gáláns úriemberként lépsz le, még évek múlva is szégyenkezni fog, hogy nélküled ő mekkora senki maradt volna. Plusz a barátnői szemében sem úgy maradsz meg, mint egy smucig és szánalmas krapek. A női pletykavonal meg veszedelmes dolog. :)

2014. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!